Zestaw do robienia kawy w domu - super cena!

Zapach świeżo zmielonej kawy o poranku to coś, co codziennie budzi mnie do życia! I to dosłownie! Elektryczny młynek kupiony w okazyjnej cenie okazał się strzałem w dziesiątkę. Koniec ze staniem w kolejkach do kawiarni mijanych w drodze do pracy! Kawa robiona w domu jest najlepsza!
Julia Kot / 05.10.2018 16:31

Kawa to moja pierwsza myśl po przebudzeniu. Nie wyobrażam sobie dnia, w którym miałabym iść do redakcji bez kilku łyków małej czarnej. Właśnie dlatego niemal codziennie kupowałam kawę w pobliskiej kawiarni. Tygodniowo z mojego domowego budżetu ubywało więc ok. 50 złotych. Jakoś nigdy nie starczało czasu na zrobienie kawy w domu. Zresztą… rozpuszczalna to nie to samo.

Zestaw do przyrządzania kawy

I tu zaskoczył mnie mój mąż, który kupił domowy zestaw do przygotowywania kawy: zaparzacz, spieniacz do mleka, młynek do kawy i moją ulubioną kawę w ziarenkach!

Młynek elektryczny do mielenia kawy posiada dwuskrzydłowy nóż ze stali szlachetnej, dzięki któremu możemy zmielić kawę w ziarnach. Jest szybki i bardzo wydajny. 150 g zmieli w ciągu jednej minuty!

Zaparzacz to idealne urządzenie do przygotowania kawy w domowych warunkach. Parzenie jest niezwykle proste i szybkie, a kawa jest przepyszna! Kolejny plus? Tylko teraz kupisz go z 60 % obniżką!

Prawdziwa latte nie powstanie bez spienionego mleka! Uzyskasz go w kilka sekund dzięki spieniaczowi do mleka! Urządzenie dodatkowo miesza i ubija. Taka pianka na kawie potrafi poprawić humor nawet w najbardziej deszczowy dzień...

Kto nie lubi tradycyjnej włoskiej kawy? Lavazza Crema e Aroma to doskonała mieszanka o wyrafinowanym smaku i najwykwintniejszym aromacie! Nadaje się do przyrządzania espresso, cappucino czy latte macchiato.

Zobacz też:Myjka parowa za mniej niż 100 złotych? Takiej OKAZJI nie możesz przegapić!Najnowszy trend w twoim domu. Wiszący fotel kupisz teraz za grosze!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)