TOP 5 na czerwiec - wybór redaktor działu Dom

Co warto przetestować w tym miesiącu? Sprawdź moje zestawienie!
Weronika Kwaśniak / 05.06.2017 14:15

Sezon letni w pełni, co zdecydowanie widać w moim przeglądzie z tego miesiąca. Co warto przetestować w czerwcu? Znajdzie się coś dla tych, którzy planują remont, coś dla miłośników ogrodów i 3 produkty, które przydadzą się każdemu!

1. Fuga Ceresit CE 40 Silica Active (2 kg) - cena ok. 26 zł

Propozycja dla tych, którzy mają w planach układanie podłogi. Dzięki fudze Ceresit, zyskamy gwarancję, że podłoga wytrzyma w każdych warunkach - czy to w środku, czy na zewnątrz. Nowoczesna formuła zapewnia wysoką stabilność pigmentów, zmniejszając podatność spoin na przebarwienia i wykwity, dzięki czemu fuga ma jednolity kolor na całej powierzchni.

2. Malinowy koncentrat do mycia naczyń Frosch (500 ml) - cena ok. 6.50 zł

Mycie naczyń może sprawić, że skóra naszych dłoni stanie się sucha i szorstka. Marka Frosch opracowała wyjątkowe formuły, które przez lata zdobyły wiernych klientów. Produkty skutecznie usuwają tłuszcz i brud, dbając o skórę naszych dłoni i odpowiednie nawilżenie.

3. Blender sportowy BOSCH 2Go MMBM7G3M - cena ok. 319 zł

Blender, który zaspokoi twoje pragnienie gdziekolwiek jesteś! Wszystkie przygotowane koktajle zabierzesz ze sobą w specjalnej butelce, a pyszny shake po treningu wypijesz od razu na siłowni. Zachęca również opcja kruszenia kostek lodu i rozdrabniania mrożonych owoców!

4. Wyrywacz do chwastów Xact FISKARS - cena ok. 175 zł

Idealnym rozwiązaniem na utrzymanie pięknego trawnika bez użycia chemicznych substancji jest  wyrwanie chwastów wraz z korzeniami. To wyjątkowo uciążliwe, więc aby nie obciążać pleców schylaniem i nie narażać nadgarstków na kontuzje, warto zaopatrzyć się w wyrywacz do chwastów.

5. Termos na lody, do kupienia w Tesco - cena 39.99 zł

Sezon lodowy trwa, a wiele z nas chciałoby się delektować tym przysmakiem nie tylko na chwilę po wyjęciu z zamrażarki (czy to sklepowej, czy domowej). Świetną opcją jest termos na lody - dzięki temu deser można zabrać ze sobą na piknik czy przejażdżkę rowerową!

Zobacz więcej gadżetów do domu