Kosz pepco fot. Adobe Stock

Ten kosz z Zary będzie hitem wiosny. Niemal identyczny znalazłyśmy w PEPCO za 14,99 zł

Plecione kosze w naturalnym, bambusowym kolorze zdominowały wnętrzarskie sklepy, np. Zara Home. Tam znajdziesz go za 89,99 zł. Niemal identyczny pleciony kosz na kwiat znalazłyśmy w Pepco za 14,99 zł.
Edyta Liebert / 14.02.2020 05:31
Kosz pepco fot. Adobe Stock

W trendach wnętrzarskich na 2020 rok nie brak odwołań do natury i naturalnych materiałów. Obok drewnianych stolików i ramek, pojawiają się plecione kosze, które dodają wnętrzu designerskiego akcentu. 

Jeśli znudziły ci się standardowe osłonki na kwiaty, które zazwyczaj kupujesz w marketach budowlanych lub potrzebujesz kosmetycznych przeróbek w swoim domu, by poczuć powiew wiosny - polecamy wprowadzić do domu naturalne materiały i drewniane elementy.

Praktycznym i estetycznym dodatkiem do domu są kosze, które można wykorzystać na tzw. szpargały, klucze, chusteczki higieniczne czy krem do rąk lub ręczniki w łazience dla gości. Taki pleciony koszt spełni się w roli osłonki na kwiat - możesz umieścić w nim monsterę, jukę czy fikusa. 

Niektóre rośliny doniczkowe oczyszczają powietrze, dlatego warto dbać o nie dbać i eksponować je w salonie czy sypialni. W Zara Home wpadł nam w oko pleciony kosz - niestety jego koszt to 89,90 zł i nie ukrywajmy - jest to cena daleko przewyższająca budżet na wnętrzarskie dodatki.

W PEPCO pojawiły się podobne, niemal identyczne kosze za 14,99 zł i 19,99 zł i to w 2 rozmiarach, które doskonale mogą sprawdzić w domu czy mieszkaniu. 

  • niski o średnicy 13 cm i wysokości 13 cm (14,99 zł),
  • wysoki o średnicy 22 cm i wysokości 29 cm (19,99 zł).

     

Kosz pleciony PEPCO i ZARA Home

fot. materiały prasowe Zara Home, PEPCO

Przyznasz sama, że skoro nie widać różnicy, to nie warto przepłacać za takie dodatki, prawda?

Zobacz inne warte uwagi promocje:

Tagi: Pepco