Mop obrotowy VILEDA w zaskakująco niskiej cenie - promocja!

Podłogi w moim domu jeszcze nigdy nie były tak czyste! Od kiedy zainwestowałam w mop obrotowy VILEDA, sprzątam dwa razy szybciej. Wszystko dzięki nowej nakładce z mikrowłókien, która zapewnia doskonałą jakość czyszczenia. Produkt jeszcze nigdy nie kosztował tak mało!
Julia Kot / 05.10.2018 16:28

Mop obrotowy

Każda z nas wie, z jaką łatwością wszyscy domownicy potrafią wybrudzić podłogę w kuchni, łazience czy salonie. Na szczęście czasy, w których szorowałyśmy plamy na kolanach, już dawno minęły. Po zwykłym mopie niedokładnie zbierającym brud, w końcu znalazłam prawdziwy hit!

Tylko teraz zapłacisz za niego kilkadziesiąt złotych mniej. W promocji kosztuje tylko 114,99 zł! Taniej nie kupisz go w żadnym hipermarkecie.

Mowa o obrotowym mopie VILEDA, w którego zainwestowałam kilka tygodni temu. Mop składa się z wyjątkowych włókien. Białe (mikroaktywne) pozwalają osiągnąć niezwykłą skuteczność w czyszczeniu całej podłogi.  Czerwone natomiast nie mają sobie równych w czyszczeniu pojedynczych zabrudzeń.

Do zestawu dołączone jest wiaderko z wbudowanym wskaźnikiem optymalnej ilości wody potrzebnej do sprzątania. Później, gdy jest już całkowicie brudna, nie mamy problemu z jej wylewaniem. Wiadro ma bowiem wyprofilowany otwór odpływu

Koniec z rozlaną wodą po myciu podłogi w łazience! Wiaderko ma coś jeszcze - specjalnie zaprojektowany kształt, który zdecydowanie ułatwia jego przenoszenie. 

Produkt posiada dwuletnią gwarancję.

Inne promocje:

Odpowiednik Thermomixa nigdy nie był w takiej cenie. Zaoszczędzisz ponad 3,5 tys. zł!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)