POLECAMY

Weź udział w konkursie „Twój Idealny Dom” i spełnij swoje marzenia!

Perfect House zaprasza do podzielenia się wizją swojego idealnego domu w konkursie fotograficznym. Akcja ruszyła 26 października. Do wygrania nagrody o łącznej wartości 8000 zł.
Weź udział w  konkursie „Twój Idealny Dom” i spełnij swoje marzenia!

Dom z widokiem na morze? Czy raczej nowoczesny loft w minimalistycznym, industrialnym stylu? A może idealny dom to po prostu wspólne wieczory z rodziną i przyjaciółmi? Organizatorzy konkursu zachęcają: pokaż obrazem i słowem swój idealny dom.

Zasady konkursu

W konkursie może wziąć udział każdy, nie tylko pasjonaci pięknych wnętrz i fotografii. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęcia własnego autorstwa i opatrzeniu go opisem lub historią, które będą nawiązywać do tematyki konkursu. Zgłoszenia może nadsyłać od 26 października do 30 listopada poprzez formularz dostępny na stronie www.perfecthousekosmetyki.pl  Ogłoszenie wyników nastąpi 8 grudnia.
Nagrody 
Do wygrania bony na zakupy w IKEA oraz zestawy kosmetyków Perfect House o łącznej wartości  8 tys. zł. Więcej informacji na stronie www.perfecthousekosmetyki.pl
Organizatorem konkursu jest Perfect House – marka pierwszych w Polsce kosmetyków do wnętrz od firmy Barwa.

Perfect House to linia 9 produktów

zestaw produktów Perfect House

  • Perfect House Bathroom (500 ml, cena: 11,99 zł)
Profesjonalny płyn do mycia łazienki BATHROOM przeznaczony jest do mycia: armatury łazienkowej,     płytek, fug, kabin prysznicowych oraz wszystkich powierzchni ceramicznych, plastikowych i akrylowych
  • Perfect House Dishes (500 ml, cena: 7,49 zł)
To płyn do mycia wszelkiego rodzaju naczyń oraz silnie zabrudzonych i przypalonych garnków czy patelni. 
  • Perfect House Floor (480 ml, cena: 7,49 zł)
To płyn do mycia podłóg drewnianych, naturalnego drewna lakierowanego, paneli drewnianych i powierzchni drewnopodobnych.
  • Perfect House Furniture (450 ml, cena: 14,49 zł)  
To płyn do czyszczenia mebli drewnianych z drewna lakierowanego, matowego, olejowanego oraz mebli z materiałów drewnopodobnych (okleina, laminat).
  • Perfect House Glass (500 ml, cena: 7,49 zł) 
To płyn do szkła przeznaczony do czyszczenia szklanych powierzchni, luster, kryształów, ram okiennych, płytek ściennych, płyt ceramicznych i indukcyjnych.
  • Perfect House Kitchen (500 ml, ok. 11,99 zł)
To płyn przeznaczony do czyszczenia wszelkich powierzchni kuchennych: szafek, blatów, płytek, zlewozmywaków, lodówek, piekarników, okapów, kuchenek gazowych i elektrycznych, płyt ceramicznych i indukcyjnych.
  • Perfect House Leather (480 ml, cena: 17,49 zł)
To mleczko do czyszczenia naturalnych skór licowych, gładkich i matowych, mebli skórzanych, skór syntetycznych (ekoskóra, skaj), tapicerki samochodowej oraz galanterii skórzanej (butów, torebek itp.).
  • Perfect House Wood Floor (500 ml, cena: 14.49 zł)
Profesjonalny płyn do mycia i pielęgnacji podłóg drewnianych WOOD FLOOR polecany jest do powierzchni: drewnianych, naturalnego drewna lakierowanego, paneli z drewna naturalnego, powierzchni drewnopodobnych
  • NOWOŚĆ Perfect House Ironing (500 ml, cena: 11.99 zł)
To perfumowana woda do prasowania. Ułatwia prasowanie nawet najtrudniejszych zagnieceń. Chroni kolor i strukturę tkanin. Można ją stosować do bawełny, lnu, jedwabiu oraz syntetyków.
 
Szczegóły na stronie http://perfecthousekosmetyki.pl/
 
Tagi: konkurs
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)