Zasłona z pomysłem

Nowa zasłona prysznicowa marki Sealskin posiada specjalne kieszonki, w które można włożyć np. ulubione zdjęcia lub pocztówki.
/ 20.12.2007 23:43
Nowa zasłona prysznicowa marki Sealskin posiada specjalne kieszonki, w które można włożyć np. ulubione zdjęcia lub pocztówki.

Zasłona o nazwie Pictures to jedna z nowych propozycji holenderskiej marki Sealskin. Ciekawym pomysłem zastosowanym przez producenta jest naszycie kieszonek, w które można włożyć np. zdjęcia, pocztówki, a nawet wycinanki – w czym na pewno z chęcią pomogą nam dzieci.
Kieszonki, które swoim wyglądem przypominają ozdobne ramki na zdjęcia, mają różną wielkość i format (są pionowe lub poziome). Ponadto na zasłonie jest też kilka gotowych „zdjęć”, które przedstawiają piękne krajobrazy i ciekawe miejsca, jak np. latarnia morska.
Bez obaw – fotografie, którymi ozdobimy zasłonę na pewno nie zamokną. Po pierwsze zasłona jest nieprzemakalna, po drugie kieszonki naszyte są od zewnętrznej strony, tak więc zdjęcia nie są narażone na kontakt z wodą.

Zasłona Pictures wykonana jest z PVC – wytrzymałego, syntetycznego tworzywa o wysokiej odporności na działanie wielu rozpuszczalników. Wymiary zasłony to 180x200 cm.
Niebanalny pomysł holenderskich projektantów docenią zwłaszcza ci, którzy lubią zmiany w swoim otoczeniu. W tym przypadku chcąc coś zmienić w łazience nie trzeba tracić ani czasu, ani pieniędzy. Wystarczy włożyć nowe fotografie i zasłona będzie wyglądać zupełnie inaczej.
Zasłona Pictures kosztuje ok. 80 zł.

Dystrybutorem produktów marki Sealskin jest firma Coram Poland: www.coram.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/14.03.2009 05:57
bardzo fajny pomysł, widziałam ten model też w ostatnim zdaje się "Moim Mieszkaniu" - chętnie sobie wypróbuje taką zasłonkę w łazience, jak mi się stara opatrzy