POLECAMY

Co byś chciała zmienić w mieszkaniu? Napisz i wygraj voucher do Home&You!

Nowa lampa, modny dywan albo po prostu inne ustawienie fotela – i mieszkanie wygląda zupełnie inaczej! Lubisz się bawić w projektowanie wnętrz? Nasz konkurs jest dla Ciebie! Odpowiedź na pytanie i wygraj voucher do Home&You od telewizji Lifetime!
Małgorzata Górecka / 5 miesięcy temu
Co byś chciała zmienić w mieszkaniu? Napisz i wygraj voucher do Home&You! fot. Adobe Stock

Żeby zmienić mieszkanie, wcale nie musisz robić remontu ze zrywaniem podłogi albo malowaniem ścian. Jeśli jednak chcesz szybko i bez większych prac budowlanych przerobić swój salon, pokój czy sypialnię, to pamiętaj, że nie ilość litrów farby, czy liczba nowych mebli się liczy, ale pomysł! Jak mówi projektantka z programu „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd”, Marianka Krystev: "Czasem wystarczy postawić nową lampę, przesunąć fotele w miejsce kanapy, zawiesić kolorowe zasłony, czy rozwinąć na podłodze ładny dywan i już mam zrobione wnętrze". 

A Ty co przerobiłabyś w swoim mieszkaniu, żeby było w nim jeszcze przytulniej? Napisz i wygraj voucher o wartości 100 zł do Home&You. 

Dodatek, który odmieni twój dom

Nowy koc, lampa, ramka, zestaw świec, a może stolik kawowy? Teraz możesz kupić, co tylko zechcesz i odmienić wnętrze swojego mieszkania. Weź udział w naszym konkursie i wygraj voucher na zakupy do Home&You. 

Nie czekaj! Przerób swoje mieszkanie właśnie teraz!

 
Zadanie konkursowe:

Napisz, co chciałabyś zmienić w swoim mieszkaniu!

 
Nagrody

10 x voucher do Home&You o wartości 100 zł

 
Powodzenia!
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)