Wodny design w twojej kuchni

Zdrowie jest zawsze w modzie. Dla jego zachowania istotna jest dieta, której ważnym składnikiem jest czysta, źródlana woda.
/ 16.03.2006 16:57
 
NESTLÉ AQUAREL® to nowa oferta naturalnej wody źródlanejdo domu. Dostarczana jest bezpłatnie wraz z nowoczesnymi i stylowymi urządzeniamidozującymi ECO-VIP i ECO-Dom w wygodnym Systemie DAR NATURY ®.

NESTLÉ AQUAREL® to średniozmineralizowana woda z naturalnych źródeł, wyselekcjonowanych przez NESTLÉ®, światowego specjalistę w odżywianiu. Idealnie nadaje się do picia, przygotowywania ulubionych gorących i zimnych napojów oraz gotowania potraw. Jest doskonałym składnikiem codziennej diety całej rodziny. Najwyższą jakość NESTLÉ AQUAREL® gwarantuje stosowany w rozlewni i dystrybucji międzynarodowy System Zapewnienia Bezpieczeństwa Zdrowotnego Żywności (HACCP). Każdy zatem ma pewność, że otrzymuje krystalicznie czystą i świeżą wodę.

 
NESTLÉ AQUAREL® jest dostępna z estetycznymi i małymi urządzeniami dozującymi, które zmieszczą się w każdej kuchni. Do wyboru jest ECO-VIP i ECO-Dom. ECO-VIP jest urządzeniem elektrycznym, zaprojektowanym w nowoczesnej linii i idealnie pasuje do wnętrz utrzymanych w takiej właśnie stylistyce. Dozuje wodę o temperaturze pokojowej oraz schłodzoną. ECO-Dom to urządzenie ceramiczne, o prostej, dopasowanej do różnego charakteru wnętrz. Zapewnia wodę o temperaturze pokojowej. ECO-VIP wraz z butlą ma tylko 49 cm wysokości, a ECO-Dom – 55 cm, zajmują niewiele miejsca w kuchni i zmieszczą się na przykład między blatem a szafkami.

Woda NESTLÉ AQUAREL® jest dostarczana bezpośrednio do domu w poręcznych 11-litrowych butlach z wygodna rączką. Łatwo zatem je wymieniać. W przechowywaniu wody pomocne są stojaki na dwie i trzy butle.

Więcej informacji na www.darnatury.pl