Wnętrze wysmakowane

W naszym konkursie możesz wygrać piękne czekoladowe gadżety do domu !
/ 23.11.2006 15:57
Czy czekolada może inspirować dekoratorów wnętrz? Oczywiście, że tak! Wszak prawie wszyscy kochamy ciepłe brązy,  pożyczone z odcieni mlecznej czekolady lub ich zimne, „gorzkie” odmiany. Czekoladowe wnętrza, czy to z domieszką żółci banana, czy oranżu pomarańczy, są nastrojowe, przytulne i zachęcają do długiego, leniwego wypoczynku z książką i... kubkiem gorącej czekolady w dłoniach.   
Płonący torcik czekoladowy
Smakowita świeca, niejadalna(!), łudząco przypominająca pyszne czekoladowe ciasteczko, do postawienia na nakrytym do deseru stole. Alternatywa dla osób, które dbając o figurę, nie mogą sobie odmówić chociaż widoku pysznych słodkości...


Czekoladowy gabinet
Pod pokrytą rdzą tubą schodów na piętro, szlachetne drewno merbau, dzienne światło i natura: skóra zebry jako dywan i dwa czarne łabędzie – krzesła „Svan" Jacobsena (meble z Galerii Mebli Włoskich w Bydgoszczy)


Kuchnia o smaku delicji
Kolorystykę czekolady z pomarańczą wybrano aż po 12 próbach, w sztucznym i naturalnym świetle. Meble według projektu Tomasza Tubisza (wykonanie: firma ZPUH Wood z Białegostoku)


Dragon Star
Zestaw dla dwóch osób. Czajniczek sprzedawany jest razem z dwiema specjalnymi czarkami – takich wymaga wschodnia tradycja. Prócz herbaty można w nim przygotować świetną zwłaszcza na jesienne wieczory gorącą czekoladę.
Pojemność dzbanka 400 ml, czarki 110 ml., Red Machine

Uwaga! Uwaga! Uwaga!
Konkurs zakonczony. Wyniki konkursu znajdziesz TU.


Przeczytaj regulamin konkursu.

Zdjęcia Rafał Lipski