Wiosenne, zielone i soczyste dodatki do wnętrz

Zaproś soczystą zieleń do swojego mieszkania. Nie będzie to trudne, bo coraz więcej dodatków przybrało energetyzujący kolor. Zobacz designerskie wiosenne, zielone dodatki i akcesoria do wnętrz.

Zaproś soczystą zieleń do swojego mieszkania. Nie będzie to trudne, bo coraz więcej dodatków przybrało energetyzujący kolor.

Zieleń wita nas już od progu za sprawą zabawnego wieszaka na ubrania, przypominającego spływającą farbę. Lampa wisząca będzie pasować do zazielenionego przedpokoju. Do tego dołączyć możesz jeszcze zabawny zegar z Godzillą.

Genialnym rozwiązaniem na wiosenną metamorfozę jest fototapeta, koniecznie zbliżona tematycznie do odradzającej się natury. Przecież to z niej najczęściej czerpiemy inspiracje.

Na śniadanie na trawie jest jeszcze odrobinę za wcześnie, nie mniej jednak już możesz zadbać o to, żeby również w kuchni nie zabrakło wiosennego powiewu. Sztućce dla niejadka, kubek termiczny na zieloną herbatę, to tylko nieliczne z propozycji. Przyda się również wieszak na gąbkę i misa na owoce.

Zielony imbryk w groszki cieszy równie mocno jak wazon pełen tulipanów. Zaparzona w nim herbata z całą pewnością posmakuje jeszcze bardziej.

Ekspres ciśnieniowy w kolorze świeżej trawy nie pozostanie nie zauważony. Tymczasem na zielonej suszarce każde naczynia wysychają szybciej.

Czas na coś optymistycznego do młodzieżowego pokoju. Skarbonka z czterolistnej koniczyny dopilnuje, aby twoje drobniaki dobrze zaprocentowały.

Podkładka pod myszkę "żabka"  zachęca do spaceru i wsłuchiwania się w żabi rechot. Lampion na świeczkę w kształcie małej lampki przyda się z całą pewnością podczas akcji "Gasimy światło dla ziemi".

A teraz coś, co pomoże nam utrzymać nienaganny porządek. Jako pierwsze do akcji wkraczają magnesy. Zadbają o to, żeby nie umknęła nam żadna notatka. W wazonie z całą pewnością zagoszczą kwiaty. Nadmiarem kurzu zajmie się niewielki elf, zwany też odkurzaczem. Niepozorna szczotka toaletowa wygląda jak doniczka z kwiatkiem. Tymczasem tyczki udające kaktusa posłużą jako wieszak.

fot. The Old House,Fabryk Form, Czerwona Maszyna

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/8 lat temu
Motyl to zszywacz. Zdjęcia pochodzą z dwóch sklepów, więc pewnie tam też ich szukać należy.
/8 lat temu
1. brakuje mi opisu co to jest: na pierwszym obrazku, w lewym dolnym rogu, coś jak zielony motyl :) Piękne! Tylko co to jest? taka sobie ozdóbka, zcy może służy tez do zcegoś? 2. i gdzie to wszystko kupiż? Bo wiele z tych rzeczy chętnie bym u siebie widziała :)) Zielony klosz na lampę mam, duuuży ;p, ten wieszak, ten "motyl:, wieszak-tyzki, czy szczotka toaletowa - baardzo chętnie :) Sztućce zielone też mam, ale i te bym przyjęła ;) zielonego nigdy dość :))
/8 lat temu
baaardzo ciekawe propozycje