Wielkie pranie nie tylko od święta

W kilkuosobowych rodzinach kosze z brudną bielizną zapełniają się w ekspresowym tempie. Ze stosem ubrań, ręczników, czy pościeli poradzą sobie nowe, wydajne pralki BEKO. Model WMD 77125 o pojemności 7 kg i WMD 76120 o pojemności 6 kg docenią wszyscy ci, u których wielkie pranie ma miejsce nie tylko od święta.
/ 06.02.2008 23:28
W kilkuosobowych rodzinach kosze z brudną bielizną zapełniają się w ekspresowym tempie. Ze stosem ubrań, ręczników, czy pościeli poradzą sobie nowe, wydajne pralki BEKO. Model WMD 77125 o pojemności 7 kg i WMD 76120 o pojemności 6 kg docenią wszyscy ci, u których wielkie pranie ma miejsce nie tylko od święta.

Nowa pralka WMD 77125 BEKO sprawdzi się szczególnie w tych gospodarstwach domowych, gdzie pierze się dużo i często. Bęben o pojemności 7 kg pomoże sprawnie pokonać nawet prawdziwą górę brudnej odzieży. Dostęp do bębna ułatwiają duże, szeroko otwierane drzwi. A co jeśli chcemy zrobić mniejsze pranie? System automatycznego doboru wody zadba o to, by pralka zawsze zużywała jej tylko tyle, ile jest konieczne, by ubrania były idealnie czyste.

Najczęściej urządzenia o większej ładowności mają też duże rozmiary i nie zawsze nadają się do niewielkich łazienek. Model WMD 77125 skonstruowano tak, aby mógł uprać nawet 7 kg ubrań i nie był większy od standardowych pralek o pojemności 5 kg.

Pralka BEKO została wyposażony w 12 programów, w tym do tkanin syntetycznych, wełnianych, delikatnych, mocno zabrudzonych, a także w program Babycare do prania ubrań dziecięcych. Sterowanie funkcjami jest bardzo proste - wybieramy pokrętłem właściwą opcję i zatwierdzamy ją poprzez naciśnięcie przycisku Start. Centralnie umieszczony wyświetlacz LCD pokazuje m.in. symbol ustawionego programu, czas do zakończenia cyklu prania, temperaturę wody oraz prędkość odwirowywania.

Urządzenie to posiada funkcję opóźnionego startu, który można regulować w zakresie od 0 do 24 godzin.
O wyborze tego trybu informuje nas symbol klepsydry na wyświetlaczu. Możemy także dobrać optymalną prędkość wirowania, które maksymalnie może wynosić 1200 obr./min. lub całkowicie z niego zrezygnować, przez co ubrania będą dłużej schły, ale nie będą pogniecione.

W ofercie BEKO obok modelu WMD 77125 pojawi się także pralka WMD 76120 o niemal identycznych funkcjach i takich samych rozmiarach zewnętrznych. Najważniejszą różnicą jest jej ładowność, która wynosi 6 kg i nieco mniejszy pobór mocy. Oba modele są objęte bezpłatną pięcioletnią gwarancją BEKO.

Sugerowana cena detaliczna:
WMD 77125 - 1579 zł
WMD 76120 – 1599 zł

BEKO to jedna z wiodących marek sprzętu AGD w Europie. Szacuje się, że na świecie co 2 sekundy sprzedawany jest jeden produkt tej marki. Urządzenia BEKO dostępne są w 101 krajach świata, m. in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Niemczech i Rosji, a także Kongo.

Beko S.A. istnieje w Polsce od 1998 roku, a od 2005 roku stało się centralą także dla biur w Czechach, na Węgrzech i Słowacji. Na polskim rynku BEKO oferuje szeroką gamę sprzętu AGD wolnostojącego oraz do zabudowy. Zgodnie z nową filozofią BEKO na każdy etap życia – BEKO for the new you, marka dąży do obecności ze swoimi produktami w przełomowych momentach życia klientów. Obecnie postrzegana jest jako synonim funkcjonalności, energooszczędności i światowych technologii w przystępnej cenie, na co dowodem jest przyznana dla BEKO przez konsumentów srebrna statuetka TRUSTED BRAND 2007 oraz nagroda „Produkt Roku 2007” w kategorii Duże urządzenia AGD. W tym samym roku najszybsza pralka na świecie WMD 57122 BEKO zdobyła w europejskim konkursie prestiżową nagrodę „Plus X” w kategorii Ekologia.

Wszystkie urządzenia BEKO powstają z zachowaniem troski o środowisko naturalne i w zgodzie
z normą ISO 14001.

Więcej informacji: www.beko.com.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/21.02.2008 13:54
Pralki Beko jak najbardziej polecam! Sa niedrogie, a bardzo przyzwoite. Miesiac temu zamowilam sobie taka na agito i przyznam jeszcze - bardzo udany zakup!