Wielcy malują

Pięciu artystów. Pięć pokoi, pięć kolorów farb, pięć pomysłów na pomalowanie wnętrza.
/ 31.03.2006 12:20
 
Nowoczesne, oryginalne pomysły na aranżacje wnętrz znanych projektantów stawiają na kolor i fakturę ścian. To one decydują o charakterze wnętrza oraz doborze dodatków i detali. Zachęcamy do odważnych prób zmiany własnego otoczenia w prosty i mało kosztowny sposób, jakim jest nowy kolor ścian Waszego pokoju.
Marcel WandersZnany holenderski projektant wybrał "Marzepan” – kolor zielonego jabłka. Pomalował nim wszystko, łącznie z sufitem, meblami i wtopionymi w ściany zabawkami. Osiągnął efekt totalny.
Clay KetterJedyny artysta, który nie jest projektantem. Użył koloru "Rubin” jako narzędzia do ujawnienia przeszłości wnętrza. Pomalowane ściany zestawił z odkrytymi fragmentami starych tynków.
Mattias StahlbomKolorem "Czekolada” stworzył iluzję wnętrza we wnętrzu – duże brązowe prostokąty podłogi i sufitu, a między nimi meble: stół, krzesła i lampy.

Susanne RamelZastosowała zgniłozielony kolor "Troll”, by stworzyć w domu oranżerię. Na ścianach i sufitach "posadziła” rośliny, które łączą ze sobą pomieszczenia.

Hellena AllardUkryła meble stojące pod ścianami, malując je tym samym kolorem "Landrynka”. Dzięki temu powstało wnętrze czyste, lekkie, cukierkowe.

Tekst Ewa Solarz
Zdjęcia serwis prasowy Alcro

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/19.08.2006 11:10
No cóż musze przyznać, że wszystkie przedstawione pomysły są .....dziwne!! osobiście żaden projekt mi się nie podoba, bo kto by chciał posiadać cały zielony pokój łącznie z zabawkami i wszystkimi innymi elementami. Chyba bym oszalała!!Pokój wydaje się przytłaczający i nie sądzę żeby na dłuzszą metę ktoś czuł się dobrze w takiej atmosferze. Dróga aranżacja jest dość odważna, ale wygląda niechlujnie. Trzeci pokój i elementy dekoracyjne rónież nie są ciekawe. Prawdopodobnie czułabym się strasznie przytłoczona tymi liścmi i to jeszcze w kolorze brązowym!!Bleee..No ale każdy ma swój gust i wie najlepiej co mu pasuje a co nie!1