Trójwymiarowe meble

Koniec z niemodnymi meblościankami. Intrygujące zestawy Joel Escalona z Rocky Collection to zestawienie czterech części: stolika, szafki TV, szafę oraz kredensu i siedziska. Ich zewnętrzna część jest oryginalna, gdyż składa się z geometrycznego zestawu trójwymiarowych figur.Koniec z niemodnymi meblościankami. Intrygujące zestawy Joel Escalona z Rocky Collection to zestawienie czterech części: stolika, szafki TV, szafę oraz kredensu i siedziska. Ich zewnętrzna część jest oryginalna, gdyż składa się z geometrycznego zestawu trójwymiarowych figur.
/ 12.08.2011 07:59

Koniec z niemodnymi meblościankami. Intrygujące zestawy Joel Escalona z Rocky Collection to zestawienie czterech części: stolika, szafki TV, szafę oraz kredensu i siedziska. Ich zewnętrzna część jest oryginalna, gdyż składa się z geometrycznego zestawu trójwymiarowych figur. 

Ekspresji dodają kolory, w jakich występują meble. Początkowo była to tylko czerń i biel. Teraz znajdziemy również błękit, róż i zieleń. Czarne szafki z czerwonym wnętrzem są bardzo atrakcyjne i przestronne. Uzupełnienie ich o nieskomplikowane przedmioty czyni wnętrze niezwykle stylowym.

Początkowo Escalon wspominał, że ma w planach wypuszczenie drugiej kolekcji mebli. Nikt jednak nie przypuszczał, iż stanie się to tak szybko. Mimo, że ich kształt jest taki sam, kolorowy zestaw różni się znacznie od czarnego i białego.

Podczas gdy pierwszy zestaw można uznać za nonkonformizm, o tyle wnętrze urządzone przy użyciu kolorowego zestawu nie wymaga użycia barwnych dodatków. Łączenie zestawów pozostawiamy inwencji twórczej urządzającego, jeżeli tylko stać nas na taki wydatek. 

fot. Freshome