Top 5 stycznia - wybór redaktor Domu

Zobacz moje hity!
Weronika Kwaśniak / 31.12.2015 07:06
fot. serwis prasowy/kolaż Polki.pl
Co polecam na pierwszy miesiąc Nowego Roku? Jak zwykle takie gadżety, które przydadzą się każdej sprytnej pani domu! No i coś, co spodoba się wszystkim zmarzluchom na długie zimowe wieczory. Zobaczcie same!

1. Płyn do mycia naczyń Morning Fresh - cena ok. 5.99 zł

Jeśli szukacie płynu, który idealnie usuwa tłuszcz - to właśnie niezastąpiony hit! Dostępny w różnych wersjach zapachowych, przyda się w każdej kuchni!

2. Okrągły mop rotacyjny z wiadrem, Jan Niezbędny - cena ok. 130 zł

W tym gadżecie najbardziej podoba mi się to, że można wycisnąć go błyskawicznie i nie trzeba moczyć dłoni! Mop od Jana Niezbędnego może znacznie ułatwić tak znienawidzoną czynność, jaką jest mycie podłogi. Styczniowy hit!

3. Mleczko czyszczące Lettro - cena ok. 20 zł

To specjalne mleczko do gruntownego czyszczenia skóry gładkiej, buffalo, skóry antycznej, wycieranej czy eko-skóry. Skutecznie usuwa nawet głębokie plamy! Dostępne jest w dobrych sklepach obuwniczych - w sprzedaży również pielęgnacyjne mleczko za 35 zł.

4. Ekspres automatyczny KRUPS EA880 - cena ok. 3500 zł

To ekspres z funkcją przygotowywania 2 filiżanek cappuccino lub caffe latte za jednym dotknięciem. Obsługa jest w pełni intuicyjna! Urządzenie umożliwia dopasowanie parametrów napoju poprzez możliwość indywidualnych ustawień kawy - jej wielkości i mocy. Jego czarna, elegancka obudowa sprawia, że świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. To uczta dla zmysłów i oczu.

5. Koc futrzany, do kupienia w Biedronce - cena ok. 55 zł

Bardzo miły w dotyku i niesamowicie ciepły! Przyda się na zimowe wieczory spędzane w domowym zaciszu - jeszcze tylko dobra książka i idealny duet gotowy! Koc dostępny w sprzedaży od 11 stycznia.

Zobacz więcej ciekawych publikacji: