Top 5 na grudzień - wybór redaktorki działu Dom

Zobacz moje typy!
Weronika Kwaśniak / 01.12.2015 07:03
fot. serwis prasowy/kolaż Polki.pl
Mój grudniowy must-have nie jest jeszcze typowo świąteczny - tego typu przegląd zamierzam przygotować w późniejszym terminie. Pośrednio jednak TOP 5 grudnia wiąże się oczywiście z Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, co polecam w tym miesiącu!

1. Sofa dwuosobowa, IKEA - cena 1399 zł

Zakochałam się w tej sofie! Nie będę ukrywała, że to ze względu na jej cudowny kolor (mój ulubiony odcień błękitu). Moje serce skradły też sprytne schowki w bokach podłokietników - można w nich umieścić np. pilot do telewizora.

2. Dalmierz laserowy ZAMO BOSCH - cena 187 zł

Dalmierz Bosch to niezastąpiony gadżet dla każdego, kto potrzebuje szybkiego i precyzyjnego pomiaru. Dlatego będzie idealnym prezentem dla osób, które lubią zmiany wystroju wnętrz, realizują własne projekty dekoratorskie, planują remont lub budowę domu albo po prostu lubią nowoczesne gadżety! Korzystanie z tradycyjnych miarek sprawia, że pomiary są niedokładne, a samo mierzenie kłopotliwe. Zdarza się też, że zapisanych w pośpiechu wyników nie można później odczytać lub kartka z notatkami gdzieś... znika. Zarówno przy drobnych pomiarach, jak i tych trudniejszych przedsięwzięciach, niezwykle pomocny będzie dalmierz.

3. Naczynie do gotowania na parze i pieczenia, SILIT Ecompact Energy Red - cena od 1199 zł

Funkcjonalne urządzenie, które służy do gotowania na parze oraz do pieczenia. Polecane dla tych, którzy cenią zdrowe i ekonomiczne przygotowywanie potraw! Naczynie posiada aż 30 lat gwarancji na uszkodzenia powierzchni.

4. Gwiazda betlejemska trzypędowa, Biedronka

Sądzę że wiele z nas nie wyobraża sobie świąt bez pięknej gwiazdy betlejemskiej! Oczywiście, należy zaopatrzyć się w nią odpowiednio wcześniej, aby podczas Bożego Narodzenia cieszyć się jej dekoracyjnymi kwiatami.

5. Ścierka do łazienki dwustronna 100% mikrofibry, Gosia - cena ok. 9.60 zł

Dwustronna ścierka do łazienki z mikrofibry skutecznie i kompleksowo zadba o armaturę oraz meble łazienkowe. Powierzchnia szorująca z nylonową powłoką doczyści wszelkie zakamarki, a część polerująca usunie osad z mydła i nada krystaliczny blask wszystkim elementom. Po użyciu ścierkę wystarczy wypłukać bądź uprać! To proste!

Zobacz też kilka nietypowych zastosowań przedmiotów: