5 trików na szybką metamorfozę wnętrza

Nowe wnętrze w kilka kwadransów!
Modne dodatki do domu fot. Fotolia
Lubimy, kiedy w naszym otoczeniu coś się zmienia. Dlatego jak na wagę złota będą porady odnośnie tego jak szybko i bez wydawania dużych sum pieniędzy odmienić wnętrza w swoim domu lub mieszkaniu. Poznaj pięć trików na szybką metamorfozę wnętrz!

1. Naklejki ścienne i szablony malarskie

Warto je wykorzystać do szybkiej metamorfozy! Nie kosztują zbyt wiele, a w kilka chwil mogą wyczarować zupełnie nowy klimat w danym pomieszczeniu. Naklejkę dekoracyjną nakleimy dosłownie w piętnaście minut, malowanie wzorów na ścianie od szablonu jest równie błyskawiczne. Tego typu gadżety kupimy już od kilku złotych za sztukę.

2. Wyrazista narzuta

Bardzo szybko możemy zmienić kolory naszych łóżek, sof, narożników i foteli wykorzystując kolorowe narzuty. Mogą stanowić one bardzo wyrazisty akcent w danym pomieszczeniu i tym samym szybko je odmienić.

3. Stylowa tapeta

Nadal bardzo modne jest oklejanie oryginalną tapetą jednej ściany, albo części jednej ściany, na której na przykład wisi telewizor LCD. Naklejenie tapety jest bajecznie proste, nowoczesne kleje szybko łapią ścianę i nie ociekają więc.... do dzieła!

4. Wielobarwna fototapeta

Dosłownie w kilka minut możesz w swoim wnętrzu wyczarować klimat Majorki, słonecznych Włoch albo zielonej Skandynawii. Wszystko dzięki fototapetom ogromnych rozmiarów, które często przykleja się na całą ścianę. Efekt robi wrażenie!

5. Panele dekoracyjne ze żłobieniami

Nie musisz już nakładać na ścianę tynków dekoracyjnych czy stiuków, bo teraz można kupić gotowe do zamontowania panele z gotowymi już oryginalnymi żłobieniami. Montaż paneli jest prosty, a efekty zainstalowania takiej ozdoby po prostu niesamowite!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)