Sokowirówka Multiquick J 700 - najprostszy sposób na pyszny sok w Twoim domu!

Zacznij samodzielnie przygotowywać pyszne i zdrowe soki!
/ 14.05.2014 14:13

Nie jest tajemnicą jak wspaniały wpływ na nasze zdrowie (i urodę!) mają świeżo przyrządzone, nie zawierające konserwantów soki. Dlaczego więc mając pod ręką dwie niezbędne rzeczy: ulubione warzywa/owoce i nowoczesny sprzęt nie przygotowywać ich samemu?

Sokowirówka Multiquick J 700 - najprostszy sposób na pyszny sok w Twoim domu!

fot. Fotolia

Już teraz odkryj jakie to proste!

Sokowirówka J 700 została skonstruowana w taki sposób, aby przygotowywanie soków z owoców i warzyw było proste jak nigdy! Zastosowana technologia sprawia, iż owoce i warzywa nie wymagają specjalnego przygotowania zanim wrzucimy je do urządzenia - wystarczy je jedynie umyć, a następnie włożyć do szerokiej tuby sokowirówki. Solidna obudowa (elementy ze stali nierdzewnej), system szybkiego wyciskania soku oraz moc (1000W) urządzenia sprawią, że z pewnością poradzi sobie nawet z dużymi ilościami twardych owoców. Specjalna budowa sprawia iż resztki owoców trafiają bezpośrednio do pojemnika na pulpę o pojemności 2 litrów – dzięki temu możemy przygotować więcej soku nie martwiąc się o opróżnianie i czyszczenie urządzenia w trakcie pracy. Sokowirówkę wyposażono także w pojemnik z seperatorem piany (1,25l) oraz funkcje zapobiegania kapaniu.

Sokowirówka Multiquick  J 700 – najprostszy sposób na pyszny sok w Twoim domu!

fot. materiały prasowe

Jakość i precyzja wykonania charakteryzująca produkty marki Braun stanowią gwarancję, że sokowirówka będzie nam służyć przez lata.

Zatem… gotowi na świeży sok?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/02.12.2014 08:45
Sokowirówka super. Ważne, że można wkładać całe owoce bo zaoszczędzamy czas. A to jest ważne. Szkoda, że nie widać pojemnika na wyciskany sok, dopasowanego do gabarytów sokowirówki. Moc 1000 wat też jest ok.