Royal Floor Tali - podłoga z serca Afryki

Tali to egzotyczne drzewo rosnące pośród dzikiej natury Afryki Środkowej i Zachodniej. Deski podłogowe wykonane z tali, z ekskluzywnej kolekcji Royal Floor, wniosą do naszych domów gorący oddech nieokiełznanej natury.
/ 30.01.2008 23:05
Tali to egzotyczne drzewo rosnące pośród dzikiej natury Afryki Środkowej i Zachodniej. Deski podłogowe wykonane z tali, z ekskluzywnej kolekcji Royal Floor, wniosą do naszych domów gorący oddech nieokiełznanej natury.

Deski podłogowe Royal Floor Tali charakteryzują się wyraźnym, wzorzystym usłojeniem w ciepłych odcieniach brązu, łączących w sobie nuty czerwieni i pomarańczu. Niepowtarzalne barwy desek podłogowych Royal Floor Tali przeniosą nas na sawannę oraz do lasów tropikalnych Kenii i Mozambiku, gdzie rośnie blisko 50–metrowe tali. Ze względu na szlachetny i oryginalny kolor drewna, chętnie wykorzystywane jest ono do wykładania podłóg w salonach, gabinetach i bibliotekach oraz innych reprezentacyjnych pomieszczeniach. Royal Floor Tali - podłoga z serca Afryki
Niespotykana twardość drewna tali, wynosząca aż 6,2 w skali Brinella sprawia, że jest ono mało wrażliwe na niszczące czynniki zewnętrzne oraz ścieranie. Warto wspomnieć, że tradycyjnie uważane za twarde i wytrzymałe drewno dębu otrzymało w pomiarze twardości podłóg metodą Brinella wynik 3,7. Wytrzymałość tali sprawia, że jego drewno jest szczególnie cenione w przedpokojach, holach, czy pokojach dziecinnych.
Trwałość podłóg drewnianych Royal Floor Tali wzmacnia także siedmiowarstwowy system lakierowania, który chroni i konserwuje powierzchnię desek, dzięki czemu mimo intensywnego użytkowania pozostaną piękne na wiele lat.
Nowoczesny system montażu Uniclic zapewnia szybkie, łatwe i precyzyjne ułożenie desek, bez potrzeby użycia kleju. Ponadto profil Uniclic został zaprojektowany w ten sposób, aby umożliwić swobodny montaż podłogi Royal Floor Tali w poziomie, jak i pod kątem. Podłogi drewniane Royal Floor posiadają 30 letnią gwarancję producenta.
Podłogi drewniane Royal Floor Tali dostępne są w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy punktów sprzedaży można znaleźć na stronach: www.royalfloor.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Podłogi drewniane Royal Floor Tali:
Twardość: 6,2;
Zalety:
  • możliwość klejenia do podłoża,
  • możliwość cyklinowania;
Cena: 149 zł netto / m2

Royal Floor to kolekcja 18 egzotycznych i niepowtarzalnych wzorów podłóg drewnianych. Drewno do ich produkcji pochodzi z kilku kontynentów. Zakłady, w których produkowanie są podłogi marki Royal Floor znajdują się w trzech miejscowościach zlokalizowanych wokół hiszpańskiego miasta Vigo: Mos, Sanguińeda i Porrińo. Zastosowanie najlepszych i starannie wyselekcjonowanych surowców oraz nowoczesnej technologii produkcji gwarantuje trwałość podłóg na długie lata. Dodatkową zaletą podłóg marki Royal Floor jest siedmiowarstwowy system lakierowania lakierami firmy Bona, cenionego europejskiego producenta. Wszystkie podłogi drewniane marki Royal Floor objęte zostały 30 letnią gwarancją.

Dystrybutorem podłóg marki Royal Floor jest firma RuckZuck, największa w Polsce sieć sprzedaży podłóg i drzwi wewnętrznych. Obecnie liczy ona blisko 100 placówek. Sieć RuckZuck.pl oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położone są w jak najkorzystniejszych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.