POLECAMY

Romantyczny wieczór przy muzyce

Walentynkowy wieczór z ukochaną osobą to najczęściej romantyczna kolacja w blasku świec. W takiej chwili warto zadbać również o odpowiednią muzykę, która pomoże zbudować wyjątkowy nastrój.
Walentynkowy wieczór z ukochaną osobą to najczęściej romantyczna kolacja w blasku świec. W takiej chwili warto zadbać również o odpowiednią muzykę, która pomoże zbudować wyjątkowy nastrój.

Dzień Zakochanych obchodzony jest w Polsce już od wielu lat i wciąż zdobywa nowych zwolenników. Jak pokazują badania, w 2007 roku ponad połowa rodaków (56%) była zdecydowana na świętowanie 14 lutego w wyjątkowy sposób. Pomysłów na spędzenie walentynkowego wieczoru z ukochaną osobą jest wiele. Jeden z najpopularniejszych to romantyczna kolacja we dwoje. Samodzielnie przygotowany posiłek, świece oraz kwiaty na stole budują odpowiednią atmosferę. Równie ważna jest także nastrojowa muzyka, która towarzyszy rozmowom. A po kolacji zachęci do tańca. Dlatego na wspólny romantyczny wieczór marka elta poleca niecodzienną serię retro. To sprzęt audio, który wyróżnia wyjątkowy wygląd, a także jakość brzmienia. Seria retro łączy stylistykę urządzeń z dawnych lat z nowoczesną technologią.

Wieża retro z gramofonem elta 1237 to nowoczesny zestaw muzyczny w obudowie stylizowanej na urządzenia z przeszłości. Posiada zarówno odtwarzacz płyt CD z wysuwaną szufladą, analogowe radio, jak i magnetofon z wpuszczaną kasetą. Dodatkowo pod dużym wiekiem ukryty jest adapter z różnymi prędkościami odtwarzania. Wieża retro elta 1237 przypadnie do gustu wielbicielom dawnego designu oraz osobom posiadającym zbiory na różnorodnych nośnikach: od nowoczesnych płyt CD, poprzez kasety, do płyt gramofonowych. Urządzenie wyposażono również we wbudowane głośniki o mocy 2 x 75 W.
Programowalny odtwarzacz CD/CD-R z funkcją repeat, program, skip
Zakres odbioru radia: UKF/ŚR
Prędkość odtwarzania gramofonu: 33/45/78
Sugerowana cena detaliczna: 399 zł

Elegancka drewniana obudowa oraz atrapa tuby gramofonu z radiem elta 2762 nawiązuje do stylistyki sprzed lat. To nowoczesne urządzenie wyposażone w diamentową igłę oddaje urok brzmienia czarnych płyt. Dzięki niemu znów można usłyszeć dawne przeboje z płyt analogowych, jednak w nowej jakości dźwięku, którą zapewniają głośniki stereo o mocy 50 W oraz wbudowany wzmacniacz. Gramofon elta 2762 wyposażono również w radio.
Zakres odbioru radia: UKF/ŚR
Prędkość odtwarzania gramofonu: 33/45/78
Sugerowana cena detaliczna: 349 zł

Radio retro elta 1232 wprowadzi do każdego wnętrza atmosferę dawnych lat. To wyjątkowe urządzenie posiada ręcznie wykonaną obudowę ze szlachetnego drzewa tekowego. Uwagę zwraca także niespotykany kształt oraz okrągły stylowy wskaźnik częstotliwości. Finezyjne wycięcia na głośniki oraz oszczędne zdobienia nadają radiu retro elta 1232 elegancji.
Wymiary: 285 x 327 x 185 mm
Zakres odbioru: UKW/MW
Sugerowana cena detaliczna: 129 zł

Dla miłośników designu ostatnich dekad przygotowano gramofon z odtwarzaczem CD elta 2763. Swoim wzornictwem nawiązuje on do przełomu lat 60. i 70. ubiegłego wieku. Uwagę zwraca przede wszystkim czarna minimalistyczna obudowa ze srebrnymi elementami i niebieskim wyświetlaczem oraz nietypowy kształt. W zależności od okazji i nastroju na gramofonie elta 2763 można posłuchać najnowszych przebojów z wbudowanego odtwarzacza CD, starych utworów z płyt analogowych lub radia.
Odtwarzacz: z funkcją powtarzania, programowania i wyszukiwania; obsługuje formaty CD i MP3
Zakres odbioru radia: UKF/ŚR
Prędkość odtwarzania gramofonu: 33/45/78
Sugerowana cena detaliczna: 249 zł

Wszystkie urządzenia posiadają dwuletnią gwarancję producenta i są dostępne w wybranych sieciach handlowych oraz w sklepie internetowym na stronie www.elta.pl.

Informacje o firmie:
elta Polska Sp. z o.o. jest dystrybutorem oraz importerem urządzeń audio i video, sprzętu gospodarstwa domowego, multimediów, urządzeń klimatyzacyjnych oraz nawigacji samochodowej. W Polsce firma obecna jest od ponad 10 lat. W tym czasie stała się uznanym partnerem handlowym ze względu na szeroką gamę oferowanych produktów, wysoką jakość, nowoczesne i nowatorskie technologie, a także konsekwentną orientację na klienta i solidny serwis.
elta Polska Sp. z o.o. jest oddziałem elta GmbH, firmy obecnej w 30 krajach na całym świecie, która
w swojej ofercie posiada ponad 400 produktów. Są to urządzenia z branży audio/video, AGD, multimediów i klimatyzacji. W ciągu roku elta GmbH importuje ok. 7 mln urządzeń o łącznej wartości ponad 100 mln euro.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/10 lat temu
Jesli nie masz pomyslu na walentynki zglos sie do www.day4you.pl, zaplanuja wszystko za Ciebie, tak ze dziewczyna padnie z wrazenia!! Sa standardy jak kolacja przy siwiecach, ale sa tez zupelnie niesamowite wieczory przy blasku fajerwerkow!!!
/10 lat temu
To miało być o muzyce czy o sprzęcie grającym??