Pudrowy róż we wnętrzach - hit 2016

pudrowy róż we wnętrzach, jasnoróżowe wnętrza fot. Fotolia
To zdecydowanie kolor roku!
Weronika Kwaśniak / 21.04.2016 07:05
pudrowy róż we wnętrzach, jasnoróżowe wnętrza fot. Fotolia

Jeśli planujesz remont lub akurat wykańczasz mieszkanie, z pewnością poszukujesz różnych wnętrzarskich inspiracji. W 2016 warto rozważyć dodanie do wnętrza akcentów w odcieniu... pudrowego różu.

Ten kolor jest absolutnym hitem, triumfalnie podbija nie tylko ulice i szafy, ale również ściany, meble i dodatki do domu. Przestał już być wyłącznie domeną małych dziewczynek i ich pokoi! Teraz pudrowy róż króluje także innych pomieszczeniach.

Pudrowy róż we wnętrzach

 

Sunday night Pinteresting 😍 #isthatevenaword #pinkinterior

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Laurentine Van Landeghem (@laurentine)

Jak przemycić do wnętrza domu pudroworóżowe akcenty? Ja rozważam przemalowanie jednej ze ścian w sypialni właśnie na ten kolor. Oczywiście, musi on komponować się z pozostałymi przedmiotami, dlatego nie w każdym mieszkaniu sprawdzi się właśnie takie rozwiązanie.
Pudrowy róż świetnie prezentuje się też w mniej dominującej formie. Bardzo dobrze pasuje np. do szarości, bieli, beżu, czerni, a także granatu.
Ten kolor sprawdzi się tak naprawdę w każdym pomieszczeniu. W łazience jako dodatek w postaci ręczników lub dywaników, w kuchni jako barwa zastawy stołowej, a także w salonie i sypialni. Nie wspominając już nawet o królestwach małych dziewczynek!

fot. Fotolia

Zobacz więcej przydatnych porad:

Jakiego psa kupić dla seniora?
Jakich środków nie wolno łączyć ze sobą?
Jak wyczyścić łazienkę - 6 sposobów, by pięknie lśniła
Rośliny do ogrodu, których nie trzeba podlewać
Jak często zmieniać ręczniki?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA