Powrót do tradycji - dębowa podłoga

Podłoga drewniana daje wrażenie przytulności i ciepła, to doskonała naturalna aranżacja w domu i coraz częściej doceniany element wystroju wnętrz. Podłoga Dąb Rustic marki Royal Floor to zwrot w stronę prostoty i natury.
/ 12.05.2008 22:56
Podłoga drewniana daje wrażenie przytulności i ciepła, to doskonała naturalna aranżacja w domu i coraz częściej doceniany element wystroju wnętrz. Podłoga Dąb Rustic marki Royal Floor to zwrot w stronę prostoty i natury.

Naturalna inspiracja
Dąb to najbardziej znany i ceniony gatunek drewna europejskiego. Drewno dębowe charakteryzuje się dużą twardością i stabilnością. Podłogi Dąb Rustic marki Royal Floor urzekają wyraźną strukturą i brązową, lekko zróżnicowaną kolorystyką. Naturalnego, surowego charakteru nadają im niewielkie sęki. Uniwersalne pod względem estetycznym podłogi Dąb Rustic pasują do kPowrót do tradycji - dębowa podłogaażdego wnętrza. Podłoga, dzięki naturalnym barwom, doskonale wkomponuje się w pomieszczenia pełne prostoty, wprowadzi ciepły i sielankowy nastrój do wnętrza.

Trwałość na lata
Podłogi Dąb Rustic marki Royal Floor wykonane są z naturalnego drewna, które charakteryzuje się dużą twardością i wytrzymałością. Drewniana podłoga to powierzchnia, która ładnie się starzeje, z wpływem lat nabiera szlachetnej patyny. W podłogach Royal Floor zastosowano unikalny siedmiowarstwowy system lakierowania, który uwydatnia kolor drewna i dodatkowo wzmacnia jego odporność na uszkodzenia.

Wyjątkową trwałość podłóg Royal Floor gwarantuje jej trójwarstwowa budowa. Środkowa warstwa o grubości 9 mm łączona klejem wodoodpornym, chroni podłogę przed wilgocią pochodzącą z podłoża. Jest przy tym wyjątkowo jednolita, trwała i stabilna.

Dziecinnie prosty montaż
Nowoczesny system montażu Uniclic, zastosowany w podłogach Royal Floor, pozwala na łatwe i szybkie ułożenie podłogi. Profil Uniclic został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić montaż podłóg Royal Floor zarówno pod kątem, jak i w poziomie bez zniszczenia deski. Innowacyjność tego systemu polega na wyjątkowym kształcie pióra i wpustu. Precyzyjnie zaprojektowany i wyszlifowany kształt gwarantuje bardzo mocne łączenie.

Najwyższą jakość podłóg drewnianych Royal Floor potwierdza fakt, że zostały one objęte aż 30 letnią gwarancją.

Podłogi drewniane Royal Floor Dąb Rustic dostępne są w sieciach sklepów RuckZuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy punktów sprzedaży można znaleźć się na stronach: www.royalfloor.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Podłogi drewniane Royal Floor Dąb Rustic:
Twardość: 3,7;

Zalety:
  • możliwość klejenia do podłoża,
  • możliwość cyklinowania,
  • możliwość montażu na ogrzewaniu podłogowym,
Ceny:
Dąb Rustic 3-lamelowy – 99 zł netto / m2
Dąb Rustic 2-lamelowy – 149 zł netto / m2
Dąb Rustic 1-lamelowy – 189 zł netto / m2

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)