39 pomysłów na nowoczesną kuchnię! My jesteśmy zachwycone!

Przymierzasz się do aranżacji kuchni? Stawiasz na nowoczesny styl, czy jednak wolisz klasykę? Przedstawiamy 39 propozycji na urządzenie kuchni - może wśród nich jest twoja wymarzona?

Jaka powinna być twoja wymarzona kuchnia? Z pewnością elegancka i nowoczesna, ale także funkcjonalna i łatwa do utrzymania w czystości. 

Kuchnia to miejsce, w którym najczęściej spotykają się członkowie rodziny. To właśnie w tym miejscu rozpoczyna i kończy się dzień, zwykle także spożywa się wspólne posiłki. Od tego, w jakim nastroju wypijesz poranną kawę i zjesz pierwszy posiłek, zależy nastrój na całą resztę dnia! 

Dlatego funkcjonalna, jasna i emanująca pozytywną energią kuchnia to bardzo ważna sprawa. Wszystko musisz mieć pod ręką, a meble i sprzęty muszą być łatwe do utrzymania w czystości. 

Nowoczesna kuchnia - czyli jaka? 

Nowoczesna kuchnia to taka, która zachwyca wyglądem i funkcjonalnością. Nawet, jeśli kuchnia ma niewielki metraż, powinna być urządzona w taki sposób, by przy maksymalnym wykorzystaniu miejsca na wszystko, co niezbędne, nadal była w niej swoboda i przestrzeń. 

Nowoczesna kuchnia to nie tylko styl modern - to także klasyka, ale w nowoczesnym i udoskonalonym wydaniu. 

Kuchnia jak marzenie - jak samodzielnie wykonać jej projekt?

Będziesz urządzać kuchnię i zastanawiasz się, na jakie rozwiązanie postawić? Przejrzyj naszą galerię - wybrałyśmy niemal 40 propozycji nowoczesnych rozwiązań do kuchni, na podstawie asortymentu salonu Atrii! 

Zobacz zdjęcia! 

Zdjęcia: materiały prasowe

To również może cię zainteresować!
Tapeta może zmienić bardzo wiele! Zobacz najmodniejsze tapety między innymi do kuchni!
Jak urządzić niewielką kuchnię, by była maksymalnie funkcjonalna?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/2 lata temu
Ja sporo zawdzięczam firmie Em-meble dzięki której sprawiłam sobie meble na wymiar, które idealnie sprawdziły się w mojej kuchni. Teraz wszystko jest przejrzyste, wygodne i dobrze się prezentuje. Nawet mała kuchnia nie musi być dużym problemem, jeśli wszystko odpowiednio zaplanujemy ;)
/5 lat temu
Rzeczywiście, bardzo interesujące aranżacje. Szkoda tylko, że nie przedstawiono żadnego pomysłu na zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni... Ale i tak bardzo inspirujące :)
/6 lat temu
propozycje piękne!
POKAŻ KOMENTARZE (2)