Wnętrzarski hit: wnętrze w stylu slow

Zobacz pomysły na aranżację!
Weronika Kwaśniak / 28.07.2015 07:00

Jak zaadaptować i poukładać przestrzeń w domu, aby "zakrzywiała" szybki pęd codzienności, w który nieustannie jesteśmy wtłaczani przez cywilizację?

Dobrym pomysłem jest postawienie na aranżację utrzymaną w nurcie slow. Dzięki temu, stworzymy przyjazne i funkcjonalne pomieszczenia, gdzie czas będzie płynął na zwolnionych obrotach.

Pomysł na przytulną aranżację wnętrza

Styl slow - dla wielu osób także sposób życia - cieszy się dużą popularnością i ma licznych zwolenników. Można go odnaleźć w postrzeganiu życiowych wartości, odżywianiu się, lecz także designie i aranżacji wnętrz. Dom to miejsce, w którym odpoczywamy po trudach dnia. Jego atmosferę buduje kolorystyka ścian, elementy wystroju i wyposażenia. Jak wykreować przestrzeń, w której złapiemy głęboki oddech i odkryjemy uroki "slow"?

Zobacz inne porady:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/30.07.2015 15:25
Ja kilka fajnych pomysłów na urządzenie sypialni znalazłam w internecie. Spodobało mi się też kilka opcji z katalogu Magnata i nawet na jeden kolor własnie z katalogu mam pomalowaną sypialnię. Zieleń, ale taka bardzo delikatna. Farba jest plamoodporna, wszystkie zabrudzenia schodzą bez problemu. Teraz jestem jeszcze na etapie doboru dodatków.
/28.07.2015 12:25
od dawna szukam pomysłu na przytulną aranżację wnętrza dla mojego męża