Podłogi w stylu vintage marki Barlinek

Wnętrza w stylu vintage (a także te nowoczesne, które „oswajamy” zabytkowymi elementami) absolutnie nie tolerują sztuczności. Dlatego w tym przypadku nawet najlepszy panel laminowany nie zda egzaminu i zepsuje cały efekt. Wybierając podłogę drewnianą mamy do wyboru deski lite, warstwowe oraz parkiety. W każdej z tych grup znajdziemy coś pasującego do atmosfery wnętrza z historią. My pokazujemy dwie linie marki Barlinek, które zostały do nich wprost stworzone!
/ 30.07.2013 09:26

Wnętrza w stylu vintage (a także te nowoczesne, które „oswajamy” zabytkowymi elementami) absolutnie nie tolerują sztuczności. Dlatego w tym przypadku nawet najlepszy panel laminowany nie zda egzaminu i zepsuje cały efekt. Wybierając podłogę drewnianą mamy do wyboru deski lite, warstwowe oraz parkiety. W każdej z tych grup znajdziemy coś pasującego do atmosfery wnętrza z historią. Pokazujemy inspiracje marki Barlinek, które zostały do nich wprost stworzone!
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/02.04.2016 19:16
postarzane deski są super, wyglądają rewelacyjnie moja siostra ma taką,a le trzeba mieć wnętrze, które będzie do nich pasowac, ja mam u siebie dąb z Artcore, taki ciepły, bo marzył mi się kominek, biały dywan, stół drewniany i piękne meble, wiec raczej taak deska postarzana średnio by wypadła przy tej aranżacji
/21.05.2016 21:38
Masz rację, styl wnętrza powinien pasować do podłogi. Postarzana podłoga choć ładna nie będzie pasować do każdego wnętrza. Zdecydowanie styl wnętrza i podłoga powinny się ze sobą komponować.
/08.12.2014 13:36
Obecnie jest trend na podłogi postarzane, obok Barlinka w swojej ofercie ma też je Baltic Wood, kolekcja Timeless Collection.
POKAŻ KOMENTARZE (1)