Podłogi - podstawa klimatycznego wnętrza

Wybór podłogi, to jedna z najważniejszych decyzji mających wpływ na aranżację pomieszczenia. Bogactwo rodzajów wielkości deski i różnorodność wybarwień pomoże zrealizować nawet najbardziej wyszukane projekty. Z myślą o wymagających klientach, którzy chcą stworzyć odpowiedni klimat wnętrza, firma Kronopol oferuje 6 wyjątkowych kolekcji podłóg PLATINIUM.
/ 02.05.2008 00:04
Wybór podłogi, to jedna z najważniejszych decyzji mających wpływ na aranżację pomieszczenia. Bogactwo rodzajów wielkości deski i różnorodność wybarwień pomoże zrealizować nawet najbardziej wyszukane projekty. Z myślą o wymagających klientach, którzy chcą stworzyć odpowiedni klimat wnętrza, firma Kronopol oferuje 6 wyjątkowych kolekcji podłóg PLATINIUM.

Egzotyczne klimaty, ciepły styl romantyczny, chłodny skandynawski czy ascetyczny nowoczesny, podłogi klasyczne i stylizowane - każdy nawet najbardziej wybredny nabywcaPodłogi – podstawa klimatycznego wnętrza doceni ich wzornictwo i doskonałą jakość.

Podłoga stanowi podstawę, dosłownie i w przenośni. Jej styl powinien współgrać z resztą wystroju pomieszczenia, stanowiąc jego integralny element. Miłośnikom egzotycznych klimatów przypadnie do gustu kolekcja Ambiance PLATINIUM, na którą składają się odwzorowania egzotycznych gatunków drewna: Lapacho, Jatoba, Merbau Natura czy uzupełniające kolekcję Jawor oraz Dąb Genewa.

Podłoga w ciemnym wybarwieniu Merbau lub trochę jaśniejsze Jatoba doskonale sprawdzi się w stylu kolonialnym. Ciepła barwa od żółto -brązowej, przez czerwono-brązową, aż do ciemnobrązowej będzie współgrać z meblami z egzotycznego drewna oraz etnicznymi pamiątkami przywiezionymi z dalekich wojaży.

Podłogi w żółtawych i jasnobrązowych odcieniach pasują również do wnętrz romantycznych. Urok mebli oraz dekoracyjnych dodatków, charakterystycznych dla stylu romantycznego, podkreślą jaśniejsze odcienie egzotycznych gatunków, w tym Jatoba z kolekcji Ambience oraz ciepła kolorystyka Wiązu Orientalnego z linii podłóg Excellence, czy Jabłoni Górskiej z kolekcji Progress.

Ciepło wybarwione podłogi stworzą doskonałe połączenie kolorystyczne również z barwami Prowansji. Estetyka tych podłóg podkreśli słoneczny styl prowansalski kojarzony z żółcieniami oraz chłodnym błękitem ścian.

Delikatna tonacja Jaworu w linii podłóg PLATINIUM Ambiance oraz Parquet cieszyć się będzie powodzeniem zarówno wśród wielbicieli śródziemnomorskiego stylu aranżacji wnętrz, jak i wśród tych, którzy cenią prostotę i chłodną świeżość stylu skandynawskiego. Jasne wybarwienia paneli, nadadzą pomieszczeniu lekkości i przestronności. Brak dodatkowego połysku powierzchni sprawi wrażenie podłogi jak najmniej tkniętej współczesną technologią, co jest istotną cechą dla stylu skandynawskiego.

Podłogi – podstawa klimatycznego wnętrzaKlimat wnętrz nowoczesnych, w których zastosowano aranżację w stonowanych barwach idealnie podkreśli chłodny koloryt podłogi Dąb Barnwell z kolekcji King Size, czy Dąb Gunstock z linii Massive.

Dobrym wyborem dla tych, którzy pragną delikatnie przełamać chłodne barwy wystroju będą podłogi z kolekcji Excellence w kolorze Dębu Palonego bądź Orzecha Włoskiego. Charakterystyczny dla dębu palonego brąz z jaśniejszymi i ciemniejszymi refleksami beżu, a w przypadku Orzecha Włoskiego – brąz z beżem ożywione cieplejszymi refleksami, idealnie harmonizują zarówno z ciepłymi, jak i zimnymi barwami.

Sposób urządzenia mieszkania, dobór kolorystyki czy dodatków może wpływać na nasze samopoczucie. Styl prowansalski, kolonialny, skandynawski czy nowoczesny, możliwości jest wiele. Ważne aby pamiętać, że pomieszczenie mieszkalne powinno być tak zaaranżowane by się w nim dobrze czuć.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)