Nowy standard zmywania

Słoweńska firma Gorenje, znana z innowacyjności w projektowaniu wysokiej klasy sprzętu AGD, wprowadza na rynek nową zmywarkę do zabudowy GV 63331. Zmywarka łączy w sobie wszystkie funkcje niezbędne w jej codziennym użytkowaniu, co w połączeniu z jakością wykonania i wykorzystanych materiałów daje gwarancję najlepszych efektów zmywania.
/ 03.04.2008 14:39
Słoweńska firma Gorenje, znana z innowacyjności w projektowaniu wysokiej klasy sprzętu AGD, wprowadza na rynek nową zmywarkę do zabudowy GV 63331. Zmywarka łączy w sobie wszystkie funkcje niezbędne w jej codziennym użytkowaniu, co w połączeniu z jakością wykonania i wykorzystanych materiałów daje gwarancję najlepszych efektów zmywania.

Zmywarki coraz częściej stanowią standardowe wyposażenie kuchni. Zabudowane stają się niewidoczne, ukrywając przed wzrokiem naszym i naszych gości sterty brudnych naczyń, gromadzące się podczas przygotowywania posiłków. W przestronnym wnętrzu zmywarki do zabudowy GV 63331 marki Gorenje, pomieścimy nawet 12 kompletów naczyń, które szybko i bez najmniejszego wysiłku zostaną umyte.

Pięć wymiarów czystości

Dzięki pięciu zakresom temperatur, pięciu różnym programom zmywania oraz możliwości regulacji górnego kosza, zmywarce GV 63331 możemy powierzyć umycie niemalże każdego rodzaju zastawy. Po uroczystej kolacji w gronie rodziny, w temperaturze 35°C szybko i bez narażenia naNowy standard zmywania uszkodzenie, umyjemy porcelanowe, złocone talerze, czy kryształowe kieliszki. Wystarczy naciśnięcie jednego guzika, aby wybrać program Szybki i w przeciągu 30 minut wyjąć ze zmywarki czyste naczynia. Jeżeli zastawa będzie musiała zaczekać na umycie, warto ją najpierw namoczyć, korzystając z programu Mycie wstępne. Program Eko, przeznaczony do codziennego użytku, na bieżąco utrzyma kuchnię w porządku i czystości, oszczędzając jednocześnie zużycie wody i energii
elektrycznej. Teraz, jedząc rodzinny obiad, nie musimy ustalać podczas posiłku, kto dzisiaj zmywa.

Zmywarka to także doskonałe rozwiązanie dla zaganianych singli. Wystarczy sobie wyobrazić widok kuchni dzień po imprezie w domu samotnego mężczyzny. Dzięki zmywarce góra koszmarnie brudnych naczyń w mgnieniu oka będzie czysta. Programowi intensywnemu - temperaturze 70°C i trzem cyklom zmywania: wstępnemu, zasadniczemu i dodatkowemu płukaniu, nie oprą się ani bakterie, ani nawet najgorzej przypalony tłuszcz np. na brytfannach i garnkach. Prawdziwym hitem jest jednak program Auto, w którym zmywarka GV 63331, dzięki wbudowanemu sensorowi badającemu stopień zabrudzenia wody, sama ocenia ile wody i detergentu powinna zużyć, i jaka temperatura będzie najodpowiedniejsza by skutecznie umyć nasze naczynia.

Czysto

Ze zmywarką GV 63331 możemy być pewni, że naczynia będą idealnie czyste. Tę pewność daje wbudowany czujnik czystości wody Aqua sensor, który czuwa nad stopniem zabrudzenia wykorzystywanej przez urządzenie wody. O to, by na talerzach nie było żadnych zacieków, zadba system zmiękczający wodę. Naszym zadaniem będzie jedynie uzupełnienie od czasu do czasu soli zmiękczającej, o czym przypomni elektroniczny sygnalizator świetlny.

Tanio

Zmywarka GV 63331 to oszczędność nie tylko czasu i rąk, to także oszczędność energii elektrycznej i wody. Urządzenie posiada efektywność energetyczną klasy A, co oznacza minimalne zużycie prądu przy maksymalnej efektywności zmywania i suszenia naczyń. Zmywarka zużywa średnio 12 litrów wody w trakcie jednego cyklu pracy. Dla porównania, zmywając naczynia ręcznie, jednorazowo zużywamy wielokrotnie więcej wody. Doskonałym udogodnieniem jest możliwość zaprogramowania urządzenia tak, by zmywanie rozpoczęło się o określonej przez nas godzinie. Funkcja opóźnienia startu pozwala nastawić zmywanie do 19 godzin naprzód. Jest to bardzo korzystne, szczególnie gdy korzystamy z tańszych taryf prądu. Wbudowany wymiennik ciepła, to kolejny atut zmywarki.
Mechanizm ten wykorzystuje energię podgrzanej wcześniej wody do ogrzania świeżo pobieranej. Zabezpiecza on też naczynia przed szokiem termicznym, wywołanym kontaktem ich gorącej powierzchni z zimną wodą. Rozwiązanie to wpływa również korzystnie na efektywność suszenia. Dzięki niemu odbywa się ono bez udziału powietrza pobieranego z zewnątrz.

I bezpiecznie

Dbając o bezpieczeństwo naszego otoczenia, Gorenje wyposażyło zmywarkę GV 63331 w funkcję pełen Aqua Stop. Jest to specjalne zabezpieczenie przed niepożądanym dopływem i wyciekiem wody z wnętrza zmywarki. Teraz możemy zmywać nawet gdy nie ma nas w domu bez obawy o zalanie kuchni. Ponadto, urządzenie zostało wyposażone w funkcję diagnostyki serwisowej, której
zadaniem jest automatyczne rozpoznanie ewentualnej usterki. Po wykryciu nieprawidłowości, poinformuje o tym komunikatem na elektronicznym wyświetlaczu.

Funkcja Auto 3 w 1

Teraz w pełni możemy wykorzystać zalety tabletek do zmywarek 3 w 1. Zmywarka GV 63331 marki Gorenje, jako jedna z nielicznych na rynku, została wyposażona w specjalny system identyfikacji rodzaju detergentu, co pozwala jej lepiej wykorzystać właściwośći środką czyszczącego, a w konsekwencji zwiększyć skuteczność zmywania.

Wnętrze urządzenia zostało wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Na zewnątrz zmywarka została obudowana stalową blachą lakierowaną. Zmywarka GV 63331 przeznaczona jest do pełnej zabudowy - panel sterowania ukryty jest w drzwiczkach.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)