Wnętrzarski hit: nowoczesna aranżacja lamperii

Wracają do łask!

Nowoczesne lamperie - pomysł na aranżację
W każdym domu, w którym dużo się dzieje - za sprawą małych dzieci, zwierząt czy też częstych wizyt przyjaciół i znajomych - ściany są szczególnie narażone na zabrudzenia. Umiejętnie wkomponowana w wystrój salonu lub sypialni lamperia, pomoże je chronić.
Co ważne, wykonana z troską o najdrobniejsze detale, umożliwi podkreślenie indywidualnego charakteru każdego pomieszczenia. Z powodzeniem sprawdzi się w przedpokoju, gdzie nietrudno przecież o różnego rodzaju plamy, błoto z butów czy wilgoć.
Ta przestrzeń pełni zarówno funkcje użytkowe, jak i reprezentacyjne, dlatego warto zadbać, aby prezentowała się estetycznie i była przyjazna dla domowników.
Zabezpieczenie ścian przedpokoju lamperią to dobra alternatywa dla często wykorzystywanych w tym wnętrzu płytek ceramicznych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej emalii, nowy wizerunek możemy nadać nawet drewnianej boazerii, na której widać już wyraźnie upływ czasu. Wystarczy, że pomalujemy ją na wybrany kolor, a zyska ona zaskakująco atrakcyjną estetykę.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)