Nowe zestawy natryskowe ITEMS

Dwa nowe zestawy natryskowe w ofercie Coram Poland mają: świetną jakość, uniwersalną stylistykę, dobrą cenę. Ale mają też coś więcej – są częścią jednolitej stylistycznie koncepcji produktów wyposażenia łazienki o nazwie ITEMS.
/ 13.11.2007 12:05
Dwa nowe zestawy natryskowe w ofercie Coram Poland mają: świetną jakość, uniwersalną stylistykę, dobrą cenę. Ale mają też coś więcej – są częścią jednolitej stylistycznie koncepcji produktów wyposażenia łazienki o nazwie ITEMS.

Koncept ITEMS holenderskiej marki Tiger to linia produktów wyposażenia łazienki tworzących wzorniczą i asortymentową całość. W serii dostępne są: akcesoria, baterie, meble, lustra, umywalki, kabiny i brodziki. Stylistyczna spójność poszczególnych elementów serii to nie tylko dodatkowa wartość, ale też rozwiązanie wygodne dla klienta. Wygodne, gdyż kupując baterię z kolekcji ITEMS nie musi szukać akcesoriów, które będą do niej pasowały kolorem czy formą, a wybierając kabinę ITEMS ma gwarancję, że brodzik i zestaw natryskowy będą miały ze sobą wiele wspólnego.

Zestaw natryskowy o symbolu katalogowym 2813 – jedna z tegorocznych nowości w ofercie Coram Poland – to kolejny element, który dołączył do konceptu ITEMS. Zestaw składa się z: drążka prysznicowego o długości 67 cm z wygodnym suwakowym uchwytem rączki, węża prysznicowego typu stretch o dł. 150 cm oraz z trzyfunkcyjnej rączki prysznicowej. Natrysk oferuje trzy rodzaje strumienia: pełny, napowietrzony oraz masażowy, ponadto wyposażony jest w system odwapniania, dzięki któremu samoczynnie oczyszcza się z osadów wapiennych obecnych w twardej wodzie.
Warto także zwrócić uwagę na wąż prysznicowy zastosowany w tym zestawie, gdyż jest to produkt naprawdę wysokiej klasy. Podwójny, metalowy oplot gwarantuje mu dodatkowe wzmocnienie, a struktura typu „stretch” sprawia, że wąż z łatwością rozciąga się do długości 200 cm a następnie – bez jakiejkolwiek straty na jakości – wraca do wyjściowej długości 150 cm. I ostatnia rzecz – łożysko przy stożku, które eliminuje problem skręcania się węża.

Zestaw natryskowy ITEMS o symbolu katalogowym 2814 to propozycja dla osób, które preferują natrysk w strugach deszczu. Zamiast klasycznej rączki natryskowej znajdziemy tu prawdziwy dysk prysznicowy o średnicy 18 cm. Wrażenia podczas kąpieli w kaskadzie wypływającej z niego wody będą naprawdę niezwykłe. Z twardą wodą świetnie poradzi sobie system odwapniania, w który producent wyposażył rączkę-deszczownię.
Pozostałe elementy zestawu to: drążek prysznicowy o długości 67 cm z suwakowym uchwytem rączki oraz wąż prysznicowy typu stretch o dł. 150 cm, w podwójnym oplocie, z łożyskiem przy stożku.

Kolorystyka obu nowych zestawów natryskowych jest spójna z wykończeniem armatury i akcesoriów z linii ITEMS. Wszystkie baterie i dodatki dostępne są w powłoce chromu lub stali szczotkowanej. Ceny brutto zestawów w wykończeniu chrom: ITEMS 2813 – 476 zł, ITEMS 2814 – 599 zł.

Więcej informacji o ofercie CORAM POLAND: www.coram.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)