Akwarium niejedno ma imię

Jeśli nie bawi cię standardowe, kanciaste akwarium, obejrzyj niezwykle pomysłowe modele, które doskonale dopasują się w różne miejsca mieszkania.

 Jeśli nie bawi cię standardowe, kanciaste akwarium, obejrzyj niezwykle pomysłowe modele, które doskonale dopasują się w różne miejsca mieszkania.

akwarium

Akwarium, nie tylko pięknie wygląda, ale również ma udowodnione działanie relaksacyjne i uspokajające. Dziś nie musimy decydować się tylko na te standardowe modele. Nasze ukochane rybki mogą mieć niezwykle designerskie własne "wnętrze". Może to być półka z książkami, doniczka na kwiatka, kolumna lub nawet umywalka. Wszystko tak zaprojektowane, aby cieszyły oko swoim niepowtarzalnym blaskiem, nie tylko na zwykłej szafce. Te zaskakujące rozwiązania, z pewnością  skutecznie poprawią nastrój w najbardziej pochmurny dzień.
Okazuje się, że ludzka kreatywność, jednak nie zna granic. Na dowód tego przedstawiam kilka najciekawszych rozwiązań umiejscowienia akwarium w naszym domu.

nowoczesne akwarium

Fot. consumerinstinct.com

Jedynym minusem takich rozwiązań jest fakt, iż wymagają częstszego niż standardowe, czyszczenia i wymieniania wody. Droższe, elitarne modele wyposażone są w specjalny system napowietrzający i filtrujący, ale nie wszystkie takie posiadają. Jednak, warto poświęcić się dla takiego efektu.

akwarium ścienne

Fot. blackbathroom.net (2)

Dla wzmocnienia efektu, zamiast telewizora, warto zamontować w salonie panoramiczne akwarium (z funkcją samodzielnego czyszczenia). Ta nowoczesna technologia uchroni nas przed kłopotliwym (szczególnie w tym przypadku) karmieniem rybek i czyszczeniem akwarium.

akwarium 1

Fot. blackbathroom.net (2

Zobacz: Stylowe akwaria od Vanessy Mitrani

orginalne akwarium

Fot. blackbathroom.net (2)

Monumentalne i urzekające. Dekoruje i cieszy. Czego chcieć więcej?

Nie szablonowe akwaria

Fot. blackbathroom.net (2)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/5 lat temu
To jest trauma, te ryby są traktowane przedmiotowo i dla mnie podlega to pod znęcanie się! Warunki dla tych zwierząt masakryczne pomijam kule i zaburzoną pracę błędnika, ciągły stres i możliwość dostania się środków chemicznych jednak stworzenie w czymś takim dobrych warunków do hodowli jest niemożliwe. Jeśli chcecie coś takiego mieć proponuję trzymać tam makrelę w puszce lub plastikowe ryby. Jestem na Nie dla takich rozwiązań!!! Jeśli poszukujecie piękna to stwórzcie coś naturalnego i zdrowego. Pozdrawiam
/6 lat temu
niesamowite :) te pięć kul, albo akwarium jako stolik, pierwszy raz widzimy takie cuda :)
/6 lat temu
Marze o takim stoliku-akwarium .....
POKAŻ KOMENTARZE (2)