Modne monochromatyczne mieszkanie

O tym, że posiadanie dobrze zaprojektowanego domu niesie ze sobą wiele korzyści z całą pewnością przekonał się już niejeden z nas. Gdyby jednak, ktoś poddawał w wątpliwość, urok monochromatycznych mieszkań, przekonajmy się, że czasem naprawdę warto ograniczyć swoją finezję aranżacyjną do kilku sprawdzonych motywów.
/ 21.09.2011 06:57

O tym, że posiadanie dobrze zaprojektowanego domu niesie ze sobą wiele korzyści z całą pewnością przekonał się już nie jeden z nas. Gdyby jednak, ktoś poddawał wątpliwości, urok monochromatycznych mieszkań, przekonajmy się, że czasem naprawdę warto ograniczyć swoją finezję aranżacyjną do kilku sprawdzonych motywów.

Do korzyści z całą pewnością warto zaliczyć atrakcyjny wizualnie wygląd, pasujący do naszego stylu życia i indywidualnych upodobań.

Głęboki czekoladowy brąz wykorzystany z artystycznym rozmachem świadczy o wygodzie i jednoczesnej zaradności.

We wnętrzu gubi się pojęcie oddzielającej przestrzeni, wszystko wydaje się być jednym pomieszczeniem, które różni ustawienie sprzętów.

 

O smaku czekolady

Mieszkanie urządzone w ten sposób ma jeszcze inne zalety. Zdecydowanie łatwiej zachować w nim porządek, a ewentualny bałagan razi w oczy na tyle mocno, że chętniej zabieramy się do jego sprzątania.

 

Wygoda i urok

W tym wnętrzu o majestatyczny wygląd dbają nie tylko ciemne ściany. Pełni dodają jasne nowoczesne meble. Ożywienie wprowadzają zielone rośliny, bez których trudno byłoby się obejść.

 

Czekolada w łazience i sypialni

Zapierające dech w piersiach kompozycje kolorów zostały starannie połączone. Barwy ziemi uzupełniają się idealnie, dzięki czemu w pomieszczeniu panuje jeszcze większe poczucie harmonii.

O nastrój dbają kinkiety, ich rozproszone światło wydobywa urodę najbardziej urokliwych zakamarków.

fot. Freshome