Oto mebel, który stanie się przebojem - zwłaszcza wśród... singli! Hit czy kit?

Same nie wiemy, co o nim myśleć!
Oto mebel, który stanie się przebojem - zwłaszcza wśród... singli! Hit czy kit? fot. Fotolia

Ile osób, tyle gustów i preferencji, także w kwestii aranżacji wnętrz. Jedni fascynują się stylem prowansalskim, a inni z kolei uwielbiają loftowy. Niektórzy urządzają pomieszczenia minimalistycznie, inni ocierają się o kicz.

Podobnie jest z meblami - są gusta i guściki. Jeśli chodzi o sofy, jedno jest pewne: ma być przede wszystkim WYGODNIE. Hitowa kanapa z pewnością jest bardzo komfortowa, ale... same nie potrafimy określić, co na jej temat myślimy!

Meble Eun Kyoung Lee


Meble Lee otrzymały już szereg prestiżowych nagród, a sama artystka przyznaje, że do stworzenia sofy zainspirował ją widok jej siostry, która karmiła piersią swoje dziecko. Uznała, że poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji potrzebuje każdy, a szczególnie osoby, które nie są w stałych związkach.

Kanapa występuje w różnych wersjach kolorystycznych. Nie została jeszcze oficjalnie wprowadzona do sprzedaży, jednak finalizowane są procedury, umożliwiające zakup "przytulaśnej" kanapy. Czy projekt Lee okaże się sukcesem? Czy znajdą się chętni na uściski z meblem?

Zobacz też kilka ważnych porad:

Czego nie robić przy sprzątaniu?
Kwiaty na balkon - jakie najlepiej wybrać?
Domowe sposoby na sprzątanie łazienki - 7 pomysłów
Jak uratować uschnięty kwiatek?
Co zrobić, żeby czarne ubrania nie wyblakły?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
fajny taki misio, jednak zdałby się do dużego pokoju. U mnie w bloku niestety nie mogę sobie na takie coś pozwolić.
/2 lata temu
Na pewno to oryginalna sofa, fajna:) Ale jednak moim zdaniem zdecydowanie nie praktyczna:) Nawet dla singli, którzy przecież zazwyczaj prowadzą bardzo towarzyski tryb życia:) i co za tym idzie zapraszają znajomych, którzy powinni mieć gdzie wygodnie usiąść...