Łazienka z charakterem

Idealna łazienka powinna łączyć w sobie funkcjonalność, komfort oraz nastrój sprzyjający odpoczynkowi. Urządzając ją należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na armaturę i ceramikę sanitarną, ale również na odpowiednią stolarkę drzwiową. Decor i Vitrio to kolekcje drzwi firmy Stolbud Włoszczowa, które podkreślą indywidualny charakter łazienki. Skrzydła z pierwszej serii doskonale sprawdzą się w klasycznym pomieszczeniu, natomiast drzwi Vitrio będą ciekawym akcentem minimalistycznego wnętrza.
/ 21.11.2012 00:12

Idealna łazienka powinna łączyć w sobie funkcjonalność, komfort oraz nastrój sprzyjający odpoczynkowi. Urządzając ją należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na armaturę i ceramikę sanitarną, ale również na odpowiednią stolarkę drzwiową. Decor i Vitrio to kolekcje drzwi firmy Stolbud Włoszczowa, które podkreślą indywidualny charakter łazienki. Skrzydła z pierwszej serii doskonale sprawdzą się w klasycznym pomieszczeniu, natomiast drzwi Vitrio będą ciekawym akcentem minimalistycznego wnętrza.

Łazienka to wyjątkowe miejsce w naszym domu, które powinno być urządzone stylowo i przytulnie. Aby spędzone w niej chwile były miłe i relaksujące warto zadbać o przyjazny wystrój jej wnętrza, który będzie zgodny z naszymi upodobaniami. Poszczególne elementy wyposażenia powinny być dopasowane do siebie pod względem stylu oraz kolorystyki. Utworzona przez nie harmonia sprawi, że atmosfera naszej łazienki będzie pozytywnie wpływać na nasze samopoczucie. Dobierając odpowiednie drzwi łazienkowe warto zapoznać się z ofertą firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl), która przygotowała serie stolarki dedykowanej miłośnikom klasyki – Decor oraz zwolennikom minimalizmu i nowoczesności – Vitrio.

Klasyczne piękno w wielu odsłonach
Decor to kolekcja drzwi okleinowanych, w której możemy znaleźć modele zróżnicowane pod względem zdobień oraz przeszkleń. Szeroki asortyment umożliwia wybranie wariantu, który będzie idealnie spełniał nasze oczekiwania zarówno w kwestii estetyki, jak i funkcji użytkowych. Stolarka ta doskonale sprawdzi się w klasycznych wnętrzach. Jej prosta, tradycyjna forma i subtelne wzornictwo współgrając z innymi elementami utrzymanymi w tej konwencji, stworzą eleganckie wnętrze. W zależności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć w naszej łazience, powinniśmy zastosować w niej odpowiednie zestawienia kolorystyczne. W ofercie możemy wybrać barwę okleiny PVC lub folii Decor spośród szerokiej palety kolorów naturalnego drewna. Ciekawy rezultat uzyskamy łącząc drzwi w kolorze ciepłego brązu jak, np. Olcha z barwami słońca i piasku na ścianach. Zestawienie to jest szczególnie polecane do wnętrza o niewielkim metrażu, jakie często występują w mieszkaniach. Aby spotęgować wrażenie przestronności łazienki, warto zastosować w nich drzwi z przeszkleniem, które rozjaśnią wnętrze. Wielbiciele nasyconych kolorów mogą zdecydować się na drzwi w dekorze Calvados lub Orzech. Doskonale skontrastują się one z drewnianymi meblami i dodatkami, np. wiklinowymi koszykami. Ciemne odcienie skrzydeł drzwiowych, ozdobione geometrycznymi ramkami, nadadzą wnętrzu charakteru. Możliwość zamontowania drzwi z przeszkleniami pozwoli na wybór najlepszego rozwiązania, dopasowanego do potrzeb użytkowników. Aby zachować prywatność w łazience warto wybrać mleczne szklenie.

Odważna nowoczesność
Zwolennikom niekonwencjonalnych pomysłów Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) proponuje oryginalne drzwi szklane – Vitrio. Skrzydła drzwiowe z tej serii to połączenie drewnianej ramy z solidnym szkłem ozdobionym eleganckimi wzorami. Produkty doskonale sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu, w którym stawia się na prostotę formy i kontrasty kolorystyczne. W takiej łazience drzwi z kolekcji Vitrio będą doskonałym uzupełnieniem aranżacji. Spośród 16 modeli skrzydeł drzwiowych wybierzemy takie, które będą pasowały wizualnie do wnętrza naszej łazienki, a także innych pomieszczeń w domu. Niebanalne wzory przeszkleń będą ozdobą, która skomponuje się ze szklanymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak półka pod lustrem lub nad wanną czy efektowny, duży wazon z zielonymi roślinami. Subtelne szklenia będą doskonale współgrały z ciemną glazurą i terakotą, natomiast wyraziste wzory, np. kwiatowe będą ciekawym kontrastem dla jasnych ścian oraz białej ceramiki. Za sprawą szklanego wypełnienia drzwi nadadzą przestrzeni lekkości oraz sprawią, że wnętrze będzie wizualnie większe i jaśniejsze. Powierzchnia szkła pokryta jest powłoką zabezpieczającą przed wycieraniem oraz działaniem środków chemicznych, dzięki czemu skrzydła drzwiowe z tej kolekcji będą długo spełniały swoją rolę zarówno funkcjonalną, jak i estetyczną.

Łazienka jest jednym z najważniejszych miejsc w każdym domu czy mieszkaniu. Dlatego powinniśmy czuć się w niej swobodnie oraz komfortowo. Wpływ na to mają nie tylko sprzęty łazienkowe, ale także pozostałe elementy kształtujące wygląd całego wnętrza. Drzwi z oferty firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) będą doskonałym dopełnieniem aranżacji naszej łazienki. Spośród klasycznych modeli Dekor oraz nowoczesnych skrzydeł Vitrio wybierzemy takie, które idealnie skomponują się z przestrzenią naszej łazienki.