łazienka, wnętrze, dom

Łazienka mała, ale wygodna

Trudno wyczarować z niej salonik kąpielowy. Można jednak poprawić jej estetykę i funkcjonalność. Oto kilka sprawdzonych pomysłów.
/ 18.11.2010 14:51
łazienka, wnętrze, dom
Najczęściej jest najmniejszym pomieszczeniem w domu. Jej powierzchnia rzadko przekracza 4 mkw. Gdzie znaleźć miejsce na wszystkie łazienkowe drobiazgi?


Wykorzystaj ściany.
W ten sposób odciążysz podłogę, na której brakuje miejsca na szafki. Przytwierdź do ścian haczyki, wieszaki, powieś półki.


Uporządkuj kosmetyki. Jeżeli wokół umywalki stoją ich dziesiątki, nie wygląda to estetycznie. Przynajmniej część schowaj do różnych pojemników.


Dobrze wkomponuj szafki. Jeśli umywalkę zamontujesz na blacie, pod nim zmieści się szafka. Kolejna może wisieć na ścianie. 


Dobra rada:
Wszystkie łazienkowe szafki i półki z płyt meblowych powinny być wykończone okleiną foliową, odporną na wilgoć
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/15.12.2012 21:47
gdy remontowalismy z mężem łazienkę postanowilismy tym razem, ze nie bedziemy za bardzo oszczędzać. Kupilismy drozsze niz zwykle, ale za to sprawdzone sprzety i ułatwiliśmy sobie nieco życie wstawiając dwa lustra, dwie umywalki (zamiast jednej większej). Korzystaliśmy z sanit express, bo mają dobrych doradców, którzy biorą pod uwagę zdanie klienta. Magda