Modna i praktyczna lampa LED w zaskakującej cenie. Zaoszczędzisz na niej aż 50 zł!

Lampka LED RGB to doskonały dodatek zarówno do salonu, sypialni, jak i biura. Ta lampka ułatwi ci pracę, a twoim dzieciom naukę.
/ 2 miesiące temu

Każdy z nas wie, że warto zadbać o odpowiednie oświetlenie miejsca pracy, nauki czy relaksu przy książce. Jednak nie każdy żyrandol poza wizualnymi zaletami, potrafi dostarczyć nam odpowiednią ilość światła. Warto więc sięgnąć po lampkę LED RGB, która poza swoim designerskim wyglądem jest hitem w zaskakująco niskiej cenie.

Elegancka i funkcjonalna lampka na każdą kieszeń

Lampki LED RGB wcale nie są tanim zakupem, jednak nam udało się znaleźć jedną z nich w super przecenie ze 119,90 zł na 69,50 zł, co pozwala nam zaoszczędzić aż ok. 50 zł. Trzeba przyznać, że takie promocje nie zdarzają się często.   

Jakie są jej funkcje?

Przede wszystkim jej największą zaletą poza podstawowym trybem świecenia (delikatnym, normalnym i mocnym) są diody RGB. Dzięki nim możemy własnoręcznie ustawić około 256 odcieni kolorów, pozwalających nam na dopasowanie światła do rodzaju pracy, jaką wykonujemy.    

Ponadto tak bogata paleta odcieni doskonale sprawdza się jako światło do czytania, spania, pracy, a nawet potrafi stworzyć romantyczny nastrój. Nie da się również nie wspomnieć o jej parametrach takich jak żywotność ponad 35000 godzin, energooszczędność na poziomie 80% (zużywa bardzo mało energii), czy praktycznej i bardzo eleganckiej budowie. 

Więcej na temat lampek:
Jak bezpiecznie udekorować lampkami dom na zewnątrz?Antystresowa lampka LED!Gustowna lampka do salonu lub sypialni? Zobacz, jak wykonać ją samodzielnie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)