Krzesła barowe - kuchenna awangarda

Hokery, a więc popularne krzesła barowe to idealny sposób, aby codzienne, rodzinne posiłki wznieść na nieco wyższy poziom wygody. Prezentujemy najciekawsze modele, które z pewnością przykują oko i staną się nie tylko niezbędnym meblem, ale również świetną dekoracją każdego wnętrza!
/ 27.08.2013 07:41

Hokery, a więc popularne krzesła barowe to idealny sposób, aby codzienne, rodzinne posiłki wznieść na nieco wyższy poziom wygody. Prezentujemy najciekawsze modele, które z pewnością przykują oko i staną się nie tylko niezbędnym meblem, ale również świetną dekoracją każdego wnętrza!

Krzesła barowe

Fot. katierosenfelddesign, kotak-kabar.blogspot, digsdigs .com

Aby uatrakcyjnić wnętrze warto wprowadzić do niego wyjątkowy element. Coś co spełni funkcje użytkową oraz estetyczną. Dziś skupmy się na krzesłach barowych - hokerach, które jak się okazują coraz częściej królują w polskich domach.
Dlaczego są tak popularne? Ponieważ z powodzeniem odbiegają od tradycyjnej i często dość nieatrakcyjnej formy zwykłego krzesła. Hokery to również niezbędny element każdej wyspy kuchennej z dostosowanym blatem "barowym". Ich cechą szczególną jest wysokość oraz wyjątkowy fason. Projektanci wręcz prześcigają się w tworzeniu coraz to ciekawych i bardziej nieszablonowych modeli. Ta różnorodność pozwala na nowoczesne wykończenie kuchni w prosty, a zarazem imponujący sposób.

Przedstawiamy wyjątkowe modele hokerów, którym warto przyjrzeć się z bliska. Oto one!

 

Hokery klasyczne

Klasyczne krzesla barowe to doskonałe rozwiazanie dla osób poszukujących harmoni z wygodą i uniwersalnością. Przedstawione poniżej modele charakteryzują się subtelnością i minimalizmem. Na rynku meblarskim wybór takich krzeseł jest ogromny. Jednak wybierając hokery odpowiednie dla siebie, zawsze warto pamiętać, aby krzesło odznaczało się odpowiednią jakością, ponieważ tylko wtedy będzie służyło nam długo, a my będziemy w pełni zadowoleni z jego wygody i nienagannej klasy.

klasyczne krzesła barowe

Fot. akademiaarchitektury.pl, cdiscount, nicehomelive.com

klasyczne hokery

Fot. teamsportscoversblog, thomasheckmann.ifunnyblog, turbosquid.com, IKEA.pl

klasyczne krzesla barowe do kuchni

Fot. designitalia.com

 

Hokery drewniane

Jeśli w kuchni cenimy sobie bliskość natury, warto wybrać krzesła wykonane z drewna lub sprytnie je imitujące. Prezentowane modele nawiązują do realnego wyglądu gałęzi lub pnia drzewa, dzięki czemu w ciekawy sposób tworzą wygodne i uniwersalne krzesło barowe. Tym bardziej, że drewno pozwla na uzyskanie różnorodnego efektu w nieskomplikowanej formie.

Krzesła barowe - drewniane

drewniane hokery

Fot. oodlandcreekfurniture.com(5)

drewniane krzesla barowe

Fot. turbosquid, oodlandcreekfurniture, modresdes.com

 

Hokery nowoczesne

Nowoczesne warianty meblarskie sprawiają, że wnętrze może nabrać zupełnie niespotykanego efektu. Kuchnia przestaje być już tylko indywidualnym miejscem przygotowywania posiłków, ale również stwarza okazję do rodzinnych obiadów czy spotkań z przyjaciółmi przy lampce ulubionego wina w przyjemnym i stylowym otoczeniu eleganckich i niezwykle nowoczesnych mebli. Pamiętajmy jednak, by wybierając krzesła barowe były one wykonane w takim samym stylu co wnętrze, meble czy elementy dekoracyjne. Warto o tym pamiętać, aby wnętrze wyglądało doskonale.

Krzesła barowe - nowoczesne

Fot. dkwadrat.pl, meublesdiscountenligne, mister-meubles, royaledeco.com

Nowoczesne hokery do kuchni

Fot. my.jamespot, hola.com, relaxhouse com au.

 

Hokery futurystyczne

Moda na tworzenie barków i wysp kuchennych sprawia, że wybór krzeseł barowych staje się coraz bogatszy. Do nowoczesnych wnętrz i awangardowej kuchni możemy pozwolić sobie na odważny dobór mebli, które z powodzeniem wzbudzą zainteresowanie zarówno domowników jak i gości. Do wyboru mamy m.in. krzesła w nietypowym, intensywnym kolorze, często o dość wysublimowanym kształcie, których wygląd wzburza obawę o ich stabilność, ale spokojnie, wszystko pod kontrolą. Te modele są stabilne i niezwykłe, wręcz kosmiczne!

Krzesła barowe -futurystyczne

Fot. designemo.com

Futurystyczne hokery

Oryginalne hokery do kuchni i salonu

Fot. digsdigs.com(4)

futurystyczne hokery

Fot. industrialdesignserved.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/27.08.2013 13:54
Klasyczne moim zdaniem bardzo fajne :)