5 pomysłów na aranżację kuchni

Zainspiruj się tymi zdjęciami!

Aranżacja kuchni - inspiracje
Niebiańsko słodka, z zewnątrz chrupka, a w środku miękka i delikatnie ciągnąca - beza, wyjątkowy przysmak, który smakuje doskonale i wygląda bardzo apetycznie. Podobnie jest z aranżacjami utrzymanymi w jasnej kolorystyce, dzięki której przestrzeń zyskuje na lekkości i jawi się jako bardziej przytulna, a może nawet nieco nostalgiczna.
W takim miejscu czas będzie płynął wolnej, a wspólne spożywanie posiłków urośnie do rangi celebracji. Waniliowe ściany oraz meble w kolorze białym lub écru, najlepiej poprzecierane, to niezwykle wdzięczne połączenie, o które pokuszą się z pewnością osoby o romantycznej duszy.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/02.11.2017 15:21
Ja w kuchni mam drewnianą podłogę z artcore, a na ścianach biała farba i beton. :) dotego wybrałam meble w stylu prl i lekko je przeroniłam :)
/26.05.2015 21:47
Nikola, czy te farby są plamoodporne? Ja w czerwcu będę remontować kuchnię, jedną ścianę chciałabym pomalować na wrzosowy kolor, ale boję się, że zaraz będzie brudna, bo wiadomo jak to jest w kuchni, zawsze coś się może zachlapać.
/24.05.2015 16:42
Wszystkie pomieszczenia w moim domu są w przytulnym i sielskim klimacie. W kuchni panują ciepłe odcienie beżu. Na ścianie mam kolor Domowe Zacisze, płytki są w odcieniu troszeczkę jaśniejszym. Idealnie wszystko ze sobą współgra. Okazało się, że mam całkiem niezły potencjał w urządzaniu wnętrz.