5 pomysłów na aranżację kuchni

Zainspiruj się tymi zdjęciami!

Aranżacja kuchni - inspiracje
Czerwone korale, które pięknie dekorują ogrody, ale nie nadają się do jedzenia, czyli ostrokrzew kolczasty, to doskonała inspiracja dla osób stawiających na wnętrza utrzymane w nieco surowym klimacie. Wystarczy, że jedna ze ścian przybierze barwę koralowej czerwieni.
Dla zrównoważenia stylizacji, pozostałe ściany powinny pozostać neutralne, np. białe. Możemy również poeksperymentować z fakturą - doskonale będzie prezentował się chociażby motyw cegły. W taką aranżację dobrze wpiszą się świerkowe meble oraz metalowe dodatki pomalowane czarną bądź grafitową farbą.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/02.11.2017 15:21
Ja w kuchni mam drewnianą podłogę z artcore, a na ścianach biała farba i beton. :) dotego wybrałam meble w stylu prl i lekko je przeroniłam :)
/26.05.2015 21:47
Nikola, czy te farby są plamoodporne? Ja w czerwcu będę remontować kuchnię, jedną ścianę chciałabym pomalować na wrzosowy kolor, ale boję się, że zaraz będzie brudna, bo wiadomo jak to jest w kuchni, zawsze coś się może zachlapać.
/24.05.2015 16:42
Wszystkie pomieszczenia w moim domu są w przytulnym i sielskim klimacie. W kuchni panują ciepłe odcienie beżu. Na ścianie mam kolor Domowe Zacisze, płytki są w odcieniu troszeczkę jaśniejszym. Idealnie wszystko ze sobą współgra. Okazało się, że mam całkiem niezły potencjał w urządzaniu wnętrz.