Inspirujące wnętrza w We-Dwoje.pl

Podobają ci się aranżacje z katalogów, ale sama nie potrafisz podobnie skomponować dodatków? Z myślą o tobie powstał nasz cykl. Zobacz jakie to proste.

Podobają ci się aranżacje z katalogów, ale sama nie potrafisz podobnie skomponować dodatków? Z myślą o tobie powstał nasz cykl.  Zobacz jakie to proste.

Elegancja i egzotyka

Zastanawiasz się nad tym jak zaaranżować fragment salonu, tak aby powstała z niego część jadalna? Nic prostszego.

Potrzebna będzie odrobina miejsca, stół z krzesłami, oraz regał, w którym będziemy mogli schować obrus, serwetki i inne drobiazgi.

stół, krzesła, gablota: Bydgoskie Meble, wazon: Meble Vox, figurka: Kare Design, ramka ścienna: Przestrzeń.pl, karafka: Blomus, kieliszek: Iittala, lampa wisząca: Norman Copenhagen

 

Jasność w łazience

Duże poziome kafle w odcieniu bieli połączone z fioletem stanowią bazę dla łazienkowej aranżacji. Dopełnienie stanowi komplet jasnych mebli.

Biel umywalki, bidetu i toalety współgra ze ścianami i podłogą. Dywanik łazienkowy z długim włosiem nawiązuje do fioletowych elementów.

szafka łazienkowa, szafka pod zlew, regał: Bydgoskie Meble, toaleta: Ideal, kompet ręczników: Czerwona Maszyna, umywalka: Deco, lustro: Ikea, dywanik łazienkowy: Home Ideas,

 

Sypialnia nowoczesna

Oszczędność w dodatkach została ograniczona do minimum. Postawiono na efektowną dekorację w postaci pikowanego wezgłowia usadowionego na całej ścianie.

We wnętrzu zrezygnowano z firamek i zasłon, zamieniając na drewniane rolety.

fot. Łóżko, szafa, komoda, szafka nocna: Bydgoskie Meble, pościel: Home&You, lampa wisząca: Kare Design, wazon biały: Philippi, wazon czarny: Home&You, wazon srebrny: Almi Decor, żaluzja wewnętrzna: Perfekt.

 

Dziewczęcy róż

Pokój dla nastolatki jest bardzo słoneczny. Jasne meble, podłoga i roleta to tło dla rózowej ściany. Słodycz wnętrza równoważy szara sofa.

W pomieszczeniu nie może zabraknąć wiosennego akcentu w postaci świeżych kwiatów. Drobne skarby ukrujemy w wiklinowych koszyczkach.

fot. Regał, szafka wisząca: Bydgoskie Meble, sofa: Kibisi, koszyk wiklinowy: Home&You, wazon szklany: Menu.

fot. Materiały prasowe marek

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
ciekawa lampa :)
/8 lat temu
może ja inaczej pojmuję pojęcie 'inspiracji', bo ja to widzę tak, że inspirują rzeczy niespotykane i oryginalne, a nie takie co jest ich na pęczki w katalogach. Podobne rzeczy robię na co dzień dla klientów, którzy chcą mieć ładne i poprawne wnętrza, ale aby zadowolić siebie, w wolnych chwilach tworzę w Decorze mniej spotykane pomieszczenia, w nadziei że właśnie podziałają inspirująco na klientów i zachęcą do odrobiny szaleństwa.