Inspirująca jadalnia z We-Dwoje.pl

Zastanawiasz się jak prostym sposobem urządzić wnętrze jak z katalogu? Podpowiemy, gdzie znaleźć dodatki, za pomocą których będziesz miała jadalnię marzeń.
/ 18.02.2011 07:13

Zastanawiasz się jak prostym sposobem urządzić wnętrze jak z katalogu? Podpowiemy, gdzie znaleźć dodatki, za pomocą których będziesz miała jadalnię marzeń.

Czekolada z mlekiem

Jasna jadalnia zestawiona została z brązową ścianką działową, oddzielającą część kuchenną od salonu.

Podstawą każdej jadalni jest odpowiednio duży stół a przy nim krzesła. W aranżacji wykorzystano stół pochodzący z kolekcji Black Red White. Materiał z jakiego został wykonany, świadczy o jego trwałości. Biała szafka nawiązuje subtelnie do koloru ścian w dalszej części pomieszczenia.

Stół: Black Red White, lampa stojąca: Glamstore, ramka na zdjęcia: Hom&You, krzesło: Black Red White, komoda: Black, Red White, półka wisząca: Black Red White, lampa na biurko: Meble VOX, żółty kubek: Mugserwis, czerwony wazon: Zone, czarny wazon: Black Red White, wazon we wzory: Home&You

 

Promienie zachodzącego słońca

Brąz połączony z musztardowym odcieniem żółci i odrobiną nowoczesności. Drewnianą podłogę w kolorze dębu brązowego rozjaśnia żółty dywan. Zacienioną część pomieszczenia rozjaśniają wiszące kinkiety.

Nad stołem zawieszono czarny żyrandol. Światło kinkietów odbija podłużne lustro przez co więcej światła pojawia się w pomieszczeniu.

Krzesło i stół: Black Red White, żyrandol: Glamstore, wazon zielony: Black Red White, lustro: Allegro, dywan: dywandlaciebie.pl, wazon czarny: cram.net, komoda: Black Red White, talerz biały: Duka, talerz czarny: Luminarc,

 

Chmury na niebie

Jadalnia to dobre miejsce na to, aby za sprawą dwóch wzajemnie uzupełniających się barw stworzyć finezyjne wnętrze. Niebieską ścianę uzupełniają białe i brązowe dodatki.

Największą uwagę skupia na sobie biała komoda powstała z zestawienia czterech modułowych szafek. Na tle niebieskiej ściany wygląda niczym chmurka. To kolory idealne na wiosenne metamorfozy. Wnoszą wiele świeżości. Za sprawą zielonych akcentów, jeszcze długo będziesz się cieszyć nową porą roku. Najciekawszym elementem, który pozornie nie pasuje do klimatu jadalni jest manekin. Trzeba jednak przyznać, że idealnie pasuje do mieszkania młodych kobiet lubiących być na czasie z modowymi nowinkami.

stół i krzesło: Black Red White, szafka modułowa: Black Red White, lampa i zegar: Glamstore, żyrandol: Flo, manekin kobiecy: sztukadomowa.pl, zielona gałązka: naklejkiscienne.pl

 

Elegancki minimalizm

Ostrożność w doborze dodatków i proste formy to gwarancja sukcesu.

Jasna wykładzina świadczy o tym, że pomieszczenie nosi cechy pokoju, w którym zazwyczaj przyjmowani są goście. Podobny efekt osiągniemy ograniczając wystrój do komody, regału z witryną, stołu i kompletu krzeseł.

Stół, krzesło, szafka wisząca i komoda: Black Red White, zastawa stołowa: Black Red White, lampa wiszaca: interioart.pl, wazon czarny: decoglass, szklany wazon: designnastole.blogspot.pl

fot. Black Red White