Innowacyjny system mebli kuchennych!

IKEA zdecydowała się na całkowitą zmianę asortymentu kuchennego. Zadbała przy tym o to, żeby jak dopasować nowe kuchnie do tych "starych".
/ 24.02.2014 09:35

IKEA zdecydowała się na całkowitą zmianę asortymentu kuchennego. Zadbała przy tym o to, żeby jak dopasować nowe kuchnie do tych "starych".

IKEA wprowadza innowacyjny system mebli kuchennych!

fot. IKEA

W ramach przebudowy działów kuchennych i zaprezentowania nowego systemu budowy kuchni - we wszystkich sklepach IKEA w Polsce powstanie ponad sto ekspozycji całkowicie nowych wnętrz. Będzie tam można znaleźć różnorodne propozycje wystroju kuchni: w stylu tradycyjnym, nowoczesnym oraz typowo skandynawskim.Większość kuchni będzie dostępna w jasnej kolorystyce, która jest coraz częściej wybierana przez polskich konsumentów i nawiązuje do stylu skandynawskiego.

„W dzisiejszych czasach kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Emocjonalnie kojarzy się z jedzeniem i ciepłem oraz daje poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie mamy do niej racjonalne podejście i chcemy, aby była funkcjonalna. Dzięki nowemu systemowi mebli kuchennych i jego innowacyjnym, elastycznym rozwiązaniom każdy będzie mógł mieć kuchnię, która najlepiej odpowiada jego potrzebom i marzeniom – kuchnię na swoją miarę” – powiedziała Evelyn Higler, dyrektor generalny IKEA w Polsce.

Oprócz nowych kuchni, które wejdą do asortymentu IKEA, po przebudowie pojawią się w działach kuchennych nowości i udogodnienia takie jak nowa koncepcja studia przeglądu stylów, gdzie będzie można obejrzeć wszystkie fronty nowych kuchni, aby każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie styl. Klienci będą też mogli zapoznać się tu z różnorodnymi ekspresjami stylistycznymi IKEA w zakresie całkowitego wykończenia kuchni, łącznie z doborem blatów czy uchwytów.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/24.03.2014 19:49
Ogólnie styl Ikei lubię...ale jesli chodzi o jakość wole meble od sprawdzonego stolarza. Swoja kuchnie robilismy pod wymiar w Meble na Czas. Zupełnie inna jakość mebli!
/19.03.2014 23:47
ta firma robi dość pomysłowe meble.niedawno kupiliśmy nowe wyposażenie kuchni, włącznie z agd i dużo nas to kosztowało. ale mieliśmy kredyt ze skoku chmielewskiego, więc nie odczuliśmy tego aż tak bardzo.