Wnętrzarski hit: gres w salonie

Zobacz inspiracje - przepiękne wnętrza!

Gres w salonie - inspiracje
Choć najbardziej eleganckie, klasyczne połączenia kolorystyczne nie wychodzą z mody, sprawdzając się w każdej przestrzeni, warto pomyśleć o akcencie aranżacyjnym, który nie tylko je odświeży, ale także doda wnętrzu charakteru.
Mogą to być jedynie odpowiednio dobrane dodatki czy meble, jednak aby uzyskać mocniejszy efekt, warto zadbać o szczegóły, które podkreślą wybrany styl i stworzą indywidualną przestrzeń. Zestawienie bieli i czerni przestanie być oczywiste, jeśli zdecydujemy się na wybór płyt wzbogaconych o dekoracyjny szczegół, który nada całości aranżacji zdecydowany akcent.
Geometryczne desenie - trójkąty, gwiazdy, kwadraty, łuki oraz arabeski skomponowane w całość przywołują skojarzenia z klasycznymi majolikami z północnej Afryki, ale silny kontrast czerni i bieli oraz powierzchna wykończona w połysku stwarzają nowoczesne wrażenie.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Bardzo mi się podobają takie pomysły wykończenia ścian. Sama myślę co zrobić u siebie, bo remontu dawno nie było, a zmiany by się przydały. Ostatnio u znajomej widziałam stiuk wenecki. Maksymalnie mnie oczarował, pokój zrobił się dzięki niemu taki stylowy i nabrał klasy. Pomysłów dużo, jakoś muszę je poukładać i do dzieła!