Ekskluzywny basen w domu

Statystyczny Polak zapytany, czo potrzebne mu do wakacyjnego relaksu w domu odpowiada - basenu! Dlaczego? Może dlatego, że kojarzy się z luksusem, dobrobytem i błogim szumem wody? Któż nie chciałby mieć basenu na własność? A oto kilka projektów ekskluzywnych mieszkań, które go posiadają.

Statystyczny Polak zapytany, co potrzebne mu do wakacyjnego relaksu w domu odpowiada - basenu! Dlaczego? Może dlatego, że kojarzy się z luksusem, dobrobytem i błogim szumem wody? Któż nie chciałby mieć basenu na własność? A oto kilka projektów ekskluzywnych mieszkań, które go posiadają.

Ekskluzywny basen w domu

Fot. wansleybarton, almeria-tennis.com

Oczywiście przydałby się jeszcze przestronny dom i wielki ogród z basenem. Jeśli zależałoby nam na intymności i niezależności od pogody, taki kąpielowy pokój będzie wprost idealny! Nie musimy obawiać się tłumów na basenie, czy krępować paradowaniem w stroju kąpielowym. Taki prywatny basen ma same plusy. Ciut gorzej, jeśli spojrzeć na to od strony organizacyjnej. Dbanie o niego wymaga sporych nakladów finansowych i umiejętności. To przyjemność zarezerwowana głównie dla osób.... zamożniejszych. Ale warto, szczegolnie dla takiego efektu. Zatop się w czystą przyjemność luksusu.

Ekskluzywny basen w domu

Fot. christopherhousefs.org, skysolarcover.com

Relaks 3 w 1

O tym warto powiedzieć. Mały i sprytny basen przeznaczony do prywatnego, luksusowego domu. Tym bardziej w takiej innowacyjnej odsłonie. Jeśli zmęczy cię pływanie, zawsze można odetchnąć na ogromnym, okrągłym łożu. A jeśli to nadal za mało, można włączyć relaksacyjną muzykę. Jeśli obawiamy się, że nasz sport stanie nam na drodze do satysfakcji z ulubionego filmu lub meczu, to w tym pokoju telewizor też się znajdzie, a więc czego chcieć więcej?

Ekskluzywny basen w domu

Fot. knavesmire.com

Iście wakacyjna osłona. Sielankowy klimat mieszkania idealnie wkomponuje się w przestronny i wygodny basen. Spotkanie z przyjaciółmi czy kąpiel we dwoje? Każda okazja jest dobra do zanurzenia się w tej lazurowej wodzie.

Ekskluzywny basen w domu

Fot. almeria-tennis.com

Ogromny, przestronny, urzekający!

Ekskluzywny basen w domu

Fot. hometips.com

Oto wersja oszklona. Wybierając taki wariant, nie tylko odpreżymy się po ciężkim dniu pracy, ale również mamy okazję pooglądać gwiazdy o każdej porze roku. Wystarczy rozłożyć ręce i dać się ponieść swobodnej fali wody.

Ekskluzywny basen w domu

Fot. minimalisthomedezine.blogspot.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/3 lata temu
Posiadanie basenu w domu to ogromna korzyść. Możemy korzystać z niego kiedy tylko mamy na to ochotę, niezależnie od pory roku i pogody. :)
/5 lat temu
To jest rzeczywiscie to o czym chyba kazdy z nas marzy. Jestem jak najbardziej za, zwlaszcza ze własnie dzięki takim profesjonalnym firmom moze to być klasa sama w sobie.
/5 lat temu
Rzeczywiscie już nie raz od znajomych slyszałam nazwę tej firmy,a świadczy to własnie o pełnym profesjonalizmie jesli chodzi o nią sama i wszelkich projektach i urzadzeniach. I takich firm powinnismy sie trzymac.
POKAŻ KOMENTARZE (2)