POLECAMY

Ekologiczna nowość - baterie Deante Primo

Nowa seria baterii Deante Primo to połączenie wysokiej jakości materiałów, eleganckiego wzornictwa i proekologicznych rozwiązań.

Nowa seria baterii Deante Primo to połączenie wysokiej jakości materiałów, eleganckiego wzornictwa i proekologicznych rozwiązań.

Ostre krawędzie, zachowane kąty proste, idealna symetria – wszystko to sprawia, że najnowsza seria baterii Primo zwraca na siebie uwagę nawet najbardziej wymagających znawców współczesnego designu. Armaturę cechuje masywny korpus o wyrazistej linii i dostosowana do niego kształtem oraz rozmiarem dźwignia. Produkty z serii Primo posiadają wysokiej klasy perlatory zwane inaczej napowietrzaczami lub aeratorami. Urządzenie znajduje się na końcu wylewki. Jego unikatowa konstrukcja powoduje napowietrzenie strumienia wody zmieniając jego objętość. Choć strumień wody pozostaje pozornie ten sam, to w rzeczywistości wypływa jej z baterii mniej. Resztę stanowi powietrze. W efekcie pozwala to ograniczyć zużycie wody nawet o 50%. Do oszczędności w produktach Primo przyczyniają się również: mechanizm ograniczający maksymalne ciśnienie wody, blokada otwarcia gorącej wody oraz reduktor wypływu wody montowany w bateriach natryskowych i wannowych.

Baterie Primo posiadają także system antybakteryjny zapobiegający rozwojowi bakterii na sitkach perlatora, co czyni je produktami nie tylko funkcjonalnymi, ale i bezpiecznymi.

Seria ta jest owocem pracy duetu polskich projektantów Pawła Hadriana i Tomasza Gawdzika, którzy zaprojektowali ją na zlecenie oraz według koncepcji ekspertów ds. produktu firmy Deante.

fot. Deante

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)