Eco Bubble - ciekawe wzornictwo i zaawansowana technologia

Pralka, która łączy efektowne wzornictwo z nowoczesną technologią, zapewniając oszczędność energii i pieniędzy.
/ 03.04.2013 09:36

Pralka, która łączy efektowne wzornictwo z nowoczesną technologią, zapewniając oszczędność energii i pieniędzy.

Eco Bubble - ciekawe wzornictwo i zaawansowana  technologia

fot. materiały prasowe Samsung

Na lutowych targach w Monako Samsung pokazał nową pralkę Eco Bubble. Model WF80F5E jest przykładem znakomitego wzornictwa, zaawansowanej technologii oraz najwyższej klasy funkcjonalności. Doskonale pasuje do każdego wnętrza i  sprawia, że życie staje się prostsze. Pralka należy do najwyższej klasy tych urządzeń. Choć ma dużą moc, jest jednocześnie energooszczędna i pierze nawet najbardziej delikatne tkaniny, skutecznie chroniąc ich strukturę i eliminując plamy.

Pranie często uważane jest za jeden z najbardziej pracochłonnych obowiązków, jednak jest również jedną z najważniejszych czynności wykonywanych w każdym gospodarstwie domowym. Właśnie dlatego chcieliśmy stworzyć urządzenie, które zmieniłoby postrzeganie całego procesu prania: pod względem wydajności, wygody i estetyki – stwierdził BK Yoon, Prezes Pionu Elektroniki Użytkowej w Samsung Electronics. Takim urządzeniem jest pralka Eco Bubble, która dzięki specjalnie opracowanej technologii łączy w sobie niezrównaną wydajność z efektownym wzornictwem, pasującym do każdego domowego wnętrza, a także pozwala użytkownikom oszczędzać energię i obniżyć koszty prania.

Pranie w niższej temperaturze to niższe zużycie energii i ochrona tkanin

Nic nie niszczy odzieży bardziej niż pranie. Gorąca woda, bez której niemożliwe było do tej pory dokładne wypranie odzieży, osłabia strukturę tkanin i powoduje znaczne zużycie energii. 

W tej pralce można prać w niskich temperaturach. Jest to możliwe dzięki generatorowi bąbelków, które powodują dokładne rozpuszczenie i szybką aktywację środka piorącego. Przez to detergent może szybciej i bardziej równomiernie wnikać w praną tkaninę, a aktywnie działające bąbelki umożliwiają mu przenikanie do każdego włókna. Zwiększa to skuteczność prania w znacznie niższych temperaturach, co z kolei przekłada się na oszczędność energii.

Silnik inwerterowy – innowacyjne rozwiązanie w najlepszych pralkach 

Eco Bubble - ciekawe wzornictwo i zaawansowana  technologia

Silnik inwerterowy nie ma szczotek, przez co jest wyjątkowo cichy. Kolejną zaletą silnika jest wysoka efektywność energetyczna oraz wyjątkowa trwałość, czego dowodem jest aż 10-letnią gwarancją na ten element.

Ewentualne problemy z cyklem prania można na bieżąco rozwiązywać za pomocą „Smart Check”, czyli specjalnej aplikacji przeznaczonej do wczesnego wykrywania i diagnostyki usterek. Po pobraniu aplikacji wystarczy użyć smartfonu, aby uzyskać diagnozę i sposób rozwiązania problemu. Funkcja ta eliminuje konieczność wzywania mechanika oceniającego usterkę, gdy wystąpi jakikolwiek problem z działaniem urządzenia.

Przemyślane funkcjonalne wzornictwo. Idealnie pasujące do każdego domu

fot. materiały prasowe Samsung

Drzwiczki pralki Eco Bubble z linii Crystal Gloss są przezroczyste. Wykonane zostały w technologii stosowanej także przy produkcji eleganckiej obudowy najnowszych telewizorów Samsung - pozwala uzyskać większą przejrzystość, głębszy kolor i naturalność elementów dekoracyjnych na drzwiczkach.

Możliwość wyboru różnych programów cyklu piorącego (np. odplamianie) pozwala na skuteczne pranie odzieży w zależności od konkretnych potrzeb. Odplamianie jest idealnym, wstępnie zaprogramowanym cyklem piorącym, który umożliwia eliminowanie najróżniejszych zabrudzeń: śladów krwi, kakao, tłuszczu, kaszki, herbaty, wina, pomidorów, śladów ołówka, błota, kosmetyków, szminki, trawy itp. Cykl składa się z 20-minutowego namaczania w aktywnej pianie. Przez to plama jest wstępnie rozpuszczana, a następnie zostaje usunięta podczas zwykłego cyklu prania.

Pralka spełnia potrzeby każdego gospodarstwa domowego. Dzięki zgrabnej sylwetce urządzenie idealnie pasuje do każdego wnętrza. Zakup pralki jest dobrą inwestycją, ponieważ pozwala delikatnie prać odzież i zapewnia dzięki mniejszemu zużyciu energii i dłuższemu użytkowaniu odzieży znaczne oszczędności.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/10.04.2013 23:16
ciekawe rozwiązanie. muszę więcej podpytać na ten temat bo szykujemy się do wymiany paru sprzętów w domu. mamy już załatwiony kredyt gotówkowy w getinie, teraz tylko trzeba wybrać na co go przeznaczyć.
/11.04.2013 12:33
dziewczyno kredyt to nie jest rozwiazanie!!! To jest przyslowiowe z deszczu pod rynne. Kredyt sie bierze jak sie absolutnie musi, a dopoki sprzet dziala, nawet jakotako i byle jak, to nie pakuj sie w kredyty. Nigdy ludzie nie zyjcie ponad stan!!!!!!!!!!!!! Lepiej mieszkac w lepiankce ale swojej niz w wypas domu nalezacym de facto do banku!!!