Dulux Intensive: jedna ściana, wielka zmiana

Pomalowanie jednej ściany ciemnym kolorem nada całemu wnętrzu zupełnie inny, nowoczesny charakter. Malowanie jednej, wybranej ściany na ciemny kolor to obecnie modny i chętnie stosowany sposób na zmianę charakteru całego wnętrza.
/ 30.01.2008 23:00
Pomalowanie jednej ściany ciemnym kolorem nada całemu wnętrzu zupełnie inny, nowoczesny charakter. Malowanie jednej, wybranej ściany na ciemny kolor to obecnie modny i chętnie stosowany sposób na zmianę charakteru całego wnętrza.

Z myślą o tym zadziwiająco prostym i efektownym zabiegu dekoracyjnym producent farb Dulux® stworzył Dulux® Intensive - nowość w ofercie farb dekoracyjnych na polskim rynku. Ta wewnętrzna emulsja akrylowa jest dostępna w specjalnie dobranej gamie intensywnych kolorów. Można ją kupić w opakowaniach o niestandardowej pojemności 1,25 l – to dokładnie tyle, ile potrzeba do pomalowania jednej ściany.

Intensywny kolor wybranej ściany prezentuje się najatrakcyjniej, gdy pozostałe pomalowane są farbami w jasnych, pastelowych odcieniach. Barwy z palety Dulux® Intensive świetnie pasują do wszystkich beży, a najlepsze duety tworzą z farbami Dulux® Kolory Świata z linii barw neutralnych. Para kolorów Dulux® Intensive dojrzała oliwka i Dulux® Kolory Świata pastelowa orchidea to idealne połączenie do wnętrz odwołujących się do natury, a jednocześnie wykorzystujących nowoczesne rozwiązania dekoracyjne. Dla osób preferujących zdecydowane, odważne kolory przeznaczone jest zestawienie Dulux® Intensive ognisty rubin + Dulux® Kolory Świata jasny beż. Niezwykle modne wnętrze można stworzyć wykorzystując fiolet z linii Dulux® Intensive (kolor o nazwie Tajemnica Merkurego) i beż cafe latte z linii Dulux® Kolory Świata.

Kolory z palety Dulux® Intensive pozwalają osiągnąć we wnętrzu efekt nowoczesnej, a zarazem eleganckiej zmiany. Można go uzyskać dzięki temu, że nowe farby marki Dulux® to emulsje o matowym wykończeniu. Tworzą one trwałą i odporną na zmywanie powłokę, co ułatwia usuwanie z niej zabrudzeń.

Farby Dulux® Intensive są dostępne w marketach budowlanych sieci Leroy Merlin oraz w sklepach detalicznych na terenie całego kraju.

Informacje o produkcie:
Dulux® Intensive – akrylowa emulsja wewnętrzna
Wykończenie: matowe
Dostępne kolory: dojrzała oliwka, turkusowa głębia, czekoladowa mocca, ognisty rubin, Moulin Rouge, tajemnica Merkurego
Wydajność: ok. 14 m2/l
Pojemność i cena: 1,25 l (idealnie do pomalowania jednej ściany),
cena 29 zł/ opakowanie
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/16.05.2011 19:55
O toto Ja mam to samo mam 3 ściany dekoral i 1 dulux i właśnie szybko się smugowata zrobiła Osobom, które nie chcą ponownie szybko malować pomieszczenia niestety odradzam
/09.03.2011 13:29
Mam dulux w kuchni i co najważniejsze w duluxie to podkład - grunt musi być tej samej marki dulux i wtedy bedzie naprawde zmywalna. Ja ją zmywam i bez problemu wszystko schodzi :)
/28.10.2009 10:59
Użyłam farby Dulux Intensive turkusowa głębia w przedpokoju. Po DWÓCH miesiącach pomieszczenie nadaje się do ponownego malowania. Wokół włączników widać wyraźne plamy, które nie dają się przetrzeć na sucho (zostają jasne smugi), ani na mokro (zostają ciemne zacieki). Zaznaczam, że zwracam uwagę domownikom, aby nie dotykali ścian brudnymi rękami... Nie polecam tej farby.
POKAŻ KOMENTARZE (1)