Designerski stolik pod telewizor

Karim Rashid, znany projektant, przygotowuje dla firmy OmniMount kolekcję rozwiązań do systemów kina domowego. Ciekawy sposób na powszechny mebel.

 Karim Rashid, znany projektant, przygotowuje dla firmy OmniMount kolekcję rozwiązań do systemów kina domowego - Karim Collection by omnimount.

Designerski stolik pod telewizor

 
Pierwszym projektem, który właśnie trafia na rynek polski jest szafka przeznaczona do kina domowego o nazwie Prism 50.

Każdy mebel w przygotowanej kolekcji wykonany jest z innych materiałów, a kształtem nawiązuje do wybranej figury geometrycznej. Meble te można wykorzystywać do każdego rodzaju systemu kina domowego.

Designerski stolik pod telewizor

Prism 50 ma kształt trapezu. Dwie półki umożliwiają ustawienie różnych elementów systemu audio-video. Dostępny jest w tonacji czarnej i białej o wysokim połysku, która współgra z błyszczącym wykończeniem większości elementów kina domowego.

Prism 50 pozwala na ustawienie paneli telewizyjnych o przekątnej do 55" i masie do 68 kg. Wewnętrzna półka jest w stanie utrzymać do 18 kg obciążenia. Wymiary: podstawa - 151 x 50,8 cm, góra - 127 x 38,9 cm, wysokość całkowita - 47 cm, wysokość półek - 19,8 cm.
Kolejną propozycją w ramach kolekcji przygotowywanej przez Karima jest model Orbit 52. W Polsce dostępny będzie po wakacjach.

 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/6 lat temu
Świetny design. Pasowałby mi w 100% do philipsa cinema w czarnej obudowie. Do tego zestaw philips kina domowego i nie wychodze z domu :D.
/6 lat temu
Super jest ten stolik. bardzo by mi pasował do salonu. Musze się zorientować gdzie będzie można go dostać. Jak na razie kupiliśmy nowy telewizor philipsa serii 7000. Na prawdę świetnie wygląda i super się na nim ogląda filmy. Do tego ma masę innych bajerów: 3D, ambilight, dostęp do internetu i wiele innych. Strasznie mi się podoba. Teraz warto zainwestować w taka półkę pod niego żeby wyglądało to jeszcze lepiej. :)
/10 lat temu
Cześć, czy pod biało brązowy wystrój salony (drewno i biała skóra), będzie pasować czarno-srebrny stolik z czystego szkła? http://www.standland.pl/zin421455bk-owalny-stolik-telewizorow-4252-p-185.html Mój mąż twierdzi, że jak najbardziej, choć ja mam wątpliwośći. Czy lepiej trzymać się tych smaych kolorów, czy można wprowadzić troche innowacyjności???? Pozdrawiam Kasia
POKAŻ KOMENTARZE (6)