Biel w pokoju nastolatka

Moda zmienia się bardzo szybko. Dzięki sentymentom do kolorów dziś świętujemy powrót białych mebli- uniwersalnych, czystych, neutralnych, sprawdzających się we wnętrzach zarówno rustykalnych, jak i art deco.
/ 18.08.2012 06:45

Moda zmienia się bardzo szybko. Dzięki sentymentom do kolorów dziś świętujemy powrót białych mebli- uniwersalnych, czystych, neutralnych, sprawdzających się we wnętrzach zarówno rustykalnych, jak i art deco.

Biel w pokoju nastolatka

Mimo, że biały może się wydawać kolorem nudnym lub chłodnym, coraz częściej pojawia się we wnętrzach. Trzeba pamiętać, że biel jest bardzo neutralna, pasują do niej wszystkie barwy, przez co daje pole do popisu w urządzeniu wnętrza już nie tylko kuchni, ale także salonu lub sypialni. Dlatego warto zwrócić uwagę na to przy wyborze mebli.

Szczególnie dobrze białe meble sprawdzają się w pokojach dla dzieci i młodzieży. Nastolatki często lubią eksperymentować, zmieniać otoczenie- tak przekonują się co do nich pasuje. Przemalowanie ściany z fioletu na zieleń, z żółtego na ognistą czerwień czy blady róż nie będzie powodować konieczności wymiany całego wyposażenia pokoju. Białe lub kremowe meble doskonale komponują się z każdą barwą. Ich uniwersalność daje ogromne możliwości aranżacyjne, co jest zaletą przy urządzaniu wnętrza dla nastolatka.

Biel w pokoju nastolatka

Polska marka mebli dla dzieci i młodzieży BAGGI Design zainspirowana powracającą modą na jasne wnętrza oraz uniwersalne kolory stworzyła kolekcję „White Tattoo“, która odpowiada oczekiwaniom podążającym za modą nastolatkom. To system białych mebli przełamanych delikatnym grawerem stylizowanego geometrycznego wzoru. Świetnie komponuje się we wnętrzu zarówno nastolatków, jak i dorosłych osób. Szeroka oferta elementów kolekcji „White Tatto“ pozwala na dowolne kombinacje aranżacyjne, co w połączeniu z jasną kolorystyką czyni ją niezwykle funkcjonalną i uniwersalną.

Biel w pokoju nastolatka


Wybierając kolor mebli, niezależnie czy do kuchni czy do sypialni, należy pamiętać, że powinny one nam służyć przez lata. Dlatego powinny być neutralne i dawać pełną dowolność w zmianach wystroju wnętrza. Powracająca do łask biel jest zarówno praktyczna, jak i ponadczasowa, dzięki czemu coraz chętniej wybierana do pokojów nastoletnich pociech. Białe meble świetnie sprawdzają się w urządzeniu wnętrza, dzięki nim przestrzeń staje się większa i klarowna, pozwala na rewolucje aranżacyjne oraz realizację najbardziej szalonych pomysłów nastoletniego mieszkańca.


Żrodło: materiały prasowe

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/30.09.2012 21:12
Nie byłam przekonana do białych mebli, ale się myliłam. Bardzo fajnie wyglądające i praktyczne mebelki. jednak nie jestem pewna czy ściany również w białym kolorze, bo kojarzy mi się to z nieskazitelna przestrzenią jakiegoś laboratorium. Moja córka ma kolorowe ściany. Przy czym wybraliśmy farby śnieżki bo można je swobodnie czyścic... a pokój nastolatka jest dość mocno narażony na zabrudzenia
/10.09.2012 22:27
A to powiem szczerze, że fajnie to musi wyglądać. Żeby malować meble... na taki pomysł nie wpadłam ;) ale rzeczywiście fajnie musi z tą farbą wyglądać, znam "ognisty karmelin" bo mąż chciał sobie gabinet tak pomalować, ale jeszcze nie zdecydował. Bardzo intensywnie wygląda on na ścianach?
/09.09.2012 20:15
Mój syn wybrał sobie właśnie białe meble do pokoju, ale porobił na nich jakies grafiki, dał mocny czerwony kolor na ścianę (ognisty karnelian magnata) i wyszło super, ma swój wymarzony pokój,sam go sobie zaprojektował i teraz z radością w nim sprząta i chwali się przed znajomymi, a ja jestem z niego dumna.
POKAŻ KOMENTARZE (4)