Aranżacja wnętrz - modnie i wygodnie

Odwieczny problem doboru mebli – decyzja na korzyść komfortu użytkowania lub nowoczesności i designu, został nareszcie rozwiązany. Kolekcja Cadoz kolekcji OGGI to połączenie obu tych cech tak bardzo pożądanych przy urządzaniu współczesnych wnętrz.
/ 06.04.2007 09:08
Odwieczny problem doboru mebli – decyzja na korzyść komfortu użytkowania lub nowoczesności i designu, został nareszcie rozwiązany.

Kolekcja Cadoz kolekcji OGGI to połączenie obu tych cech tak bardzo pożądanych przy urządzaniu współczesnych wnętrz. OGGI proponuje kolejną kolekcję mebli wypoczynkowych Cado, która charakteryzuje się prostą formą, subtelną elegancją i minimalistycznym designem. Ze względu na zmyślną konstrukcję serii możemy być pewni, że wypoczynek ten zagwarantuje nam komfort użytkowania.

Cado po włosku oznacza „zapadam się”, więc już sama nazwa kolekcji sugeruje ideę, jaka przyświecała twórcy tego mebla. Siedzisko i oparcie zostały rozbudowane oraz znacząco powiększone, tworząc konstrukcję, która zaprasza do skorzystania z miękkiego odpoczynku. Część przeznaczona do siedzenia jest głęboka, szeroka i masywna. Tylne oparcie ustawione pod kątem mającym zagwarantować maksimum satysfakcji, odciążenie kręgosłupa i pełen relaks. Z kolei podłokietniki zostały zminimalizowane, grają tu rolę tylko funkcjonalną, nie są obciążone zbędnym w tym przypadku wyrafinowaniem.

Cado to jednak nie tylko prostota. Wypoczynek wyróżnia się spośród konkurencji. Drobne zabiegi designerskie stworzyły majstersztyk wzornictwa. Frapujące są niecodzienne proporcje. I tak oto oparcie tylne nie styka się z siedziskiem, lecz jest zawieszone ciut ponad nim. To fantazyjne rozwiązanie nadaje całemu meblowi lekkości i klasy.

Kolekcja Cado to świeże spojrzenie na wystrój wnętrza. Można być pewnym, że pomieszczenie, w którym stanie wypoczynek nabierze charakteru i uroku. To jednak nie wszystko. Bezpretensjonalne faktury i kolory tapicerki umożliwiają jego dowolne zestawienie z innymi meblami znajdującymi się we wspólnej przestrzeni mieszkalnej. Do dyspozycji mamy zarówno elegancką tapicerkę skórzaną, materiały w modnych odcieniach szarości i brązu, jak i intrygującą tkaninę Jara -wyróżniającą się aksamitną, trójwymiarową fakturą oraz fantazyjnym kwiatowym wzorem.

W kolekcji Cado dostępne są dwu- i trzyelementowa sofa, fotel oraz puf. Te dwa ostatnie meble zasługują na szczególną uwagę, gdyż doskonale wyglądają również we wnętrzach publicznych chociażby biurowych, czy hotelowych. Cado doskonale komponuje się z innymi meblami z oferty OGGI.

Puf – cena od 699 zł do 1299 zł (w zależności od wybranej tapicerki)
Fotel cena od 999 zł do 2099 zł;
Sofa 2-elementowa – cena od 2199 zł do 3999 zł;
Kanapa 3-elementowa – cena od 2999 zł do 5499 zł;

Autorem kolekcji Cado dla OGGI jest utalentowany projektant młodego pokolenia – Maciej Karpiak. On to, jako pierwszy Polak zaprezentował swoje projekty na Salone Satelitte 2003, podczas Targów w Mediolanie – najważniejszej imprezie światowego designu.