Akcesoria kuchenne Eva Solo

Minimalizm i piękno w jednym? To cecha charakterystyczna produktów Eva Solo.
/ 20.09.2007 13:54

Duński duet projektantów Tools Design słynie z niezwykłych i oryginalnych rozwiązań. Produkty przez nich zaprojektowane, cieszą się powodzeniem wśród miłośników praktycznych przedmiotów w pięknej oprawie.

Za poszczególne artykuły, otrzymali wiele nagród, których lista wciąż się wydłuża. To dowód na to, że ich akcesoria są świetne jakościowo, dzięki czemu zajmują najwyższe miejsca wśród innych przedmiotów codziennego użytku.

Jeśli pragniesz mieć w swojej kuchni, piękne i jednocześnie praktyczne akcesoria, sięgnij po produkty Eva Solo – na własnej skórze przekonasz się, że to produkt, który powstał dzięki pracy projektantów na światowym poziomie.

Artykuły Eva Solo są bardzo oryginalne i wspaniale prezentują się również na odświętnie nakrytym stole. Czyż nie będzie przyjemnie, jeśli w chłodny wieczór, postawisz na stole dzbanek z gorącą herbatą, szczelnie okryty dopasowanym "sweterkiem" w dowolnym kolorze?

Najwyższy czas, skończyć z ukrywaniem wyciskacza do czosnku w szufladach! Postaw go w widocznym miejscu, którego będzie ozdobą! Wyciskacza marki Eva Solo, na pewno nie będziecie musieli się wstydzić.

Mlecznik w komplecie z cukierniczką, uprzyjemni każde spotkanie przy kawie czy herbacie. Jeśli zależy Ci na tym, żeby zrobić na gościach dobre wrażenie - ten produkt może Ci to zagwarantować.

Niestety w parze z wysoką jakością, doskonałym wykonaniem i pięknem idzie dość wysoka cena, która wielu skutecznie zniechęca. Czasem jednak, warto podarować sobie odrobinę luksusu. Chociażby w postaci eleganckiej wagi kuchennej, która od dziś zawsze będzie pod ręką.

Odwiedź naszą galerię akcesoriów kuchennych marki Eva Solo.

Strona producenta: www.evasolo.com

Produkty dostępne w sklepie internetowym Fabryka Form (www.fabrykaform.pl).

Karolina Małgorzata Górska