Akcesoria do łazienki

Nowe akcesoria marki Sealskin zaskakują nie tylko wysmakowaną estetyką, ale także materiałem, z którego zostały wykonane. Kolekcja CUERO to dodatki ze sztucznej skóry, seria STONE to akcesoria ze sztucznego kamienia.
/ 04.07.2007 06:50
Nowe akcesoria marki Sealskin zaskakują nie tylko wysmakowaną estetyką, ale także materiałem, z którego zostały wykonane. Kolekcja CUERO to dodatki ze sztucznej skóry, seria STONE to akcesoria ze sztucznego kamienia.

CUERO to akcesoria na miarę eleganckiej, nowoczesnej łazienki. Proste, kubiczne kształty są modne i uniwersalne, podobnie jak zaproponowane kolory: brąz, antracyt i kość słoniowa.
W kolekcji znajduje się 6 elementów przydatnych w każdej łazience: mydelniczka, kubek, pojemnik na szczotki, dozownik na mydło w płynie, pojemnik na chusteczki higieniczne oraz kosz na bieliznę przygotowaną do prania.
Akcesoria wykonane są ze sztucznej skóry (warstwa zewnętrzna) i ze sztucznego kamienia (środek). Kosz na bieliznę (32x32x52 cm) wyścielony jest bawełnianym pokrowcem przytwierdzonym na rzepy, który łatwo można wyjąć i uprać.
Brzegi każdego elementu przeszyte zostały nitką w kontrastowym kolorze (wersje: brąz i antracyt – nitka biała, kość słoniowa – nitka brązowa). Zabieg ten, stosowany w branży odzieżowej, podkreśla plastyczny charakter tworzywa. Zwraca też uwagę na elegancką linię dodatków.

Pomysł na kolekcję STONE jest odważny i intrygujący. Akcesoria wykonane ze sztucznego kamienia miały przypominać ten prawdziwy. I robią to tak doskonale, że na pierwszy rzut oka niełatwo się zorientować, że jest to sztuczny kamień. Zachowana jest nawet nierówna faktura powierzchni! Jeśli więc potrzebujesz powrotu do natury, do inspirowanych nią form i materiałów, ten produkt jest stworzony dla Ciebie.
W kolekcji oferowane są: mydelniczka, kubek, pojemnik na szczoteczki, dozownik na mydło w płynie oraz szczotka do w.c. Akcesoria proponowane są w trzech modnych kolorach: antracyt, brąz i kość słoniowa.

Dwie nowe kolekcje firmy Sealskin kuszą nie tylko atrakcyjnym wzornictwem, ale i przystępnymi cenami:
  • ceny brutto akcesoriów z serii CUERO: mydelniczka – 50 zł, kubek – 50 zł, pojemnik na szczoteczki – 53 zł, dozownik na mydło w płynie - 60zł, pojemnik na chusteczki – 68 zł, pojemnik na bieliznę do prania - 225zł;
  • ceny brutto akcesoriów z serii STONE: kubek – 50 zł, mydelniczka – 50 zł, pojemnik na szczoteczki – 53 zł, dozownik na mydło w płynie – 50 zł, szczotka w.c. – 131 zł.
Dystrybutorem produktów Sealskin jest firma CORAM POLAND